Odpowiedz 
zalana wodą butla co2
03-02-2015, 16:52
Post: #91
RE: zalana wodą butla co2
Wiec że kiekawski jestemto pożyczyłem od znajomego dyfuzor 360. Smiga fajnie ładnie pyli i co najważniejsze jest ciche. Zaworek precyzyjny rozkreciłem na max zeby byl swobodny przepływ nie demontuje bo nie wiem na czym dalej bede funkcojowal. Na reduktoże ustawiłem15 i ciut. Zostawilem licznik i pokazuje bombel na ciut ponad sekunde natomist po ok 10 bomblach wulatuja z 4 tak szybko a potem znowu co sekunde , moze tak zostac ? Bo i tak niebardzo wiuem jakby to zmienić, moiże samo się wyrówna. jeszcze mam pytanie czy moze byc ten dyfuzor wsadzony pomiędzy rośliny na tyle akwa w gaszczy ale ptrzy dnie i po przeciwnej stronie wylotu filtra czy lepiej jak pyli na wolnej przestrzeni ? Szklo jednak jest więcej estetyczne jak ta zieleń na atomizerze :-)

Od dawna i trwale Nr -1 " Robale " Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2015, 17:38
Post: #92
RE: zalana wodą butla co2
Lepiej jak jest na wierzchu.

Estimative Index (EI) i sole są jak socjalizm, czyli "Bohaterskie pokonywanie trudności, nieznanych w żadnym innym ustroju" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2015, 17:45
Post: #93
RE: zalana wodą butla co2
Gdzieś wcześniej pisaliście , że nie powinno się wyłączac dozowania na noc gdyz sie zapycha, wiec dozowanie w takim stężeniu jak pisałem powyżej będzie bezpieczne na szkło 63 litry ?

Od dawna i trwale Nr -1 " Robale " Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2015, 18:12
Post: #94
RE: zalana wodą butla co2
Tak naprawdę możesz dawać ogromne ilości gazu, ważne tylko jak mocny ruch tafli wody, jeśli masz dość mocny filtr to nie ma najmniejszego problemu.

Estimative Index (EI) i sole są jak socjalizm, czyli "Bohaterskie pokonywanie trudności, nieznanych w żadnym innym ustroju" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2015, 18:27
Post: #95
RE: zalana wodą butla co2
Śmiga fzn2 w ok. połowie mocy ale ruch jest fajny roślinki sie kołyszą czyli nie powinno być problemu.

Od dawna i trwale Nr -1 " Robale " Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości