Odpowiedz 
Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
01-03-2015, 14:43
Post: #31
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
widze że aby dostać jakąkolwiek odpowiedź w temacie musiałbym napisać że ryby w akwarium kupione od filomuchy wszystkie zdechły a z zoogrande wszystko jest zajebiste, widze że ostatnio szkoda czasu i chęci aby prezentować swoją prace na tym forum. ewentualnie jak napisze że wydam połowe obsady to zaczniecie się prześcigać kto pierwszy jest w stanie po nią podjechać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 15:10
Post: #32
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
No ze dramatyzujesz to niestety nie mogę powiedzieć Smile poruszyłeś fakty - okrutna prawda . Nie tylko ty chyba masz takie odczucia. Z reszta był o tym nie tak dawno temat co tu sie rozpisywac. Ze swojej strony powiem tylko ze osob ktore interesuja sie moimi postami jest tyle co palcy na ręce pewnie. Za to im chwała .

Ps. morszczaki to dla mnie kosmos , to co ty tam masz za sprzety to juz wogole wiec moje opinie byly by niepowazne a nawet nie nazwal bym tego o czym mowie Smile poza tym wyglada rewelacyjnie , bajka.

Od dawna i trwale Nr -1 " Robale " Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 18:08
Post: #33
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
Ja się nie wypowiadam bo zazdraszczam . Niestety nie mam miejsca na morszczaka nawet małego a od dziwnych pomysłów koledzy skutecznie mnie odsuneli wskazując ile bede miec problemow.
Za to miło tak na żywo obserwować
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 23:56
Post: #34
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
Ależ ta euphylia genialnie poszła Biggrin Przyrosty masz świetne. Gdzie foty całego baniaka? Biggrin

Do kolegi utopii:
Kto Cie tak nastraszył? Ja w swoim morszczaku grzebie mniej niż w pseudo roślinnym Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 00:13
Post: #35
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
Faktycznie przyrosty masz niezłe :-) Spsy to inna bajka a tutaj bez sprzętu i suplementacji się nie obejdziesz. Co innego miękasy tutaj podejrzewam że większość dała by radę - dlatego Utopia wszystko przed Tobą :-)

było 112 litrów morszczyzna
jest 300 litrów w obiegu
Akwarium ukwiałowe z błazenkami 100 litrów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 05:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2015 05:29 przez bohen21. Powód: Nowe informacje)
Post: #36
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
chciałeś fotkę całości więc proszęTongue
[Obrazek: IMG_20150301_231256.jpg]

z utopią rozmawiałem, dosyć że miałby to być mały litraż to w dodatku kiepski dostęp bo morszczak wciśnięty na styk między dwa inne akwaria. powiem z własnego doświadczenia, że morszczaki duże mają prezencje, małe to już kwestia gustu i chęci bo jest przy nich sporo roboty. ja odpaliłem to akwarium jako poligon doświadczalny i był moment że chodziło mi pogłowie zamienić je na około trzy razy większe, ale na to przyjdzie czasTongue co do malych akwariów lepiej żeby pogadał z arrowb on ma większe doświadczenie w ich prowadzeniu niż ja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 08:47
Post: #37
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
Cóż... rzeczywiście prezentowanie efektów swojej pracy tutaj jest takim lekkim samobiczowaniem się Wink własny post pod postem to niestety normalka Wink

Fota całości zacna. To już leci fishroomem trochę Wink

Co do samego morszczaka - podyskutować i błędów poszukać można jak się ma pojęcie i jakieś doświadczenie - ja nie mam. Morszczaki to dla mnie czysta kartka, chociaż w sumie nie... bardziej jakiś album z fotami bez podpisów Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 09:25
Post: #38
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
Odbiegamy od tematu jednak faktycznie wlazłem w moją lukę między meblami i blado to wygląda . Do tego brak dostępu do połowy zbiornika ze względu na moje koty które potrafią wleźć w każdą szparę . To przez nie muszę zabezpieczać zbiorniki
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 13:59
Post: #39
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
Niezły fishroomik pogratulować

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2015, 14:19
Post: #40
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
Nie wiem, jak innym, ale mi na zdjęciu ta pięćsetka wydaje się być dużo mniejsza, niż na żywo. Smile
Tak czy siak - wery najs. Biggrin

Mam akwarium zamiast telewizora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2015, 00:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2015 00:48 przez bohen21. Powód: Nowe informacje)
Post: #41
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
dorzucę foteczke strzeloną na spontanie, nie mam aparatu do robienia zdjęć morszczyzny, a dla telefonu muszę podnosić mocno białe oświetlenie. Telefon tak przekłamuje kolory że wstyd zamieszczać, ale przynajmniej będe miał porównanie co do przyrostów koraliSmile

[Obrazek: IMG_20150622_225707.jpg]
[Obrazek: IMG_20150622_225747.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2015, 08:21
Post: #42
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
Jednak wyrzuciłeś piasek Smile chyba że akurat jesteś w trakcie zmiany Smile ja już też byłem bliski wyrzucenia ale o dziwo od tygodnia i codziennego odsysania jest znaczna poprawa dlatego jeszcze poczekam i wtedy zadecyduję.

było 112 litrów morszczyzna
jest 300 litrów w obiegu
Akwarium ukwiałowe z błazenkami 100 litrów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2015, 09:12
Post: #43
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
Piasek to zło Wink

Pozdrawiam Bartosz
YT: exoticHobby
FB: exoticHobby
@arrowsworld

Akwarystyka
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2015, 09:48
Post: #44
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
Ale bez piasku tak jakoś łyso Smile

było 112 litrów morszczyzna
jest 300 litrów w obiegu
Akwarium ukwiałowe z błazenkami 100 litrów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2015, 11:55
Post: #45
RE: Morski bliźniak czyli 80L w obiegu
piasek daje niezły efekt i życie Smile

akwa 182 litry 90x45x45 . ;JBL e1501 ; C02; oświetlenie Led Sunrise 48w ;eheim skim350;
zlikwidowane akwarium morskie: http://www.youtube.com/watch?v=opIc5qZ89E4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  powiększony Morski bliźniak bohen21 12 20,297 16-03-2016 11:31
Ostatni post: bohen21



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości