Odpowiedz 
Hodowla na Ogniku
21-01-2015, 23:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2015 23:10 przez Amonhell. Powód: Nowe informacje)
Post: #16
RE: Hodowla na Ogniku
Wejście jest przy 7 aucie(czerwone) od licząc od południa. Są tam schody na dół i chyba jest napis krawiec czy coś takiego.

[Obrazek: image.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2015, 00:16
Post: #17
RE: Hodowla na Ogniku
Amonhell, dzięki Ci, dobry człowieku. Smile
Zaglądałam tam, ale żadnego szyldu prócz (zdaje się) "szewca" nie było.

Mam akwarium zamiast telewizora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2015, 01:03
Post: #18
RE: Hodowla na Ogniku
No dokładnie, schodzisz na dól i na samym końcu po lewej, zresztą zapach Cię zaprowadzi Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2015, 06:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2015 06:59 przez fazi_poz.)
Post: #19
RE: Hodowla na Ogniku
Na rogu budynku, przy tym zejściu na dół jeszcze tydzień temu był szyl "AKWARYSTYKA" (czy jakoś tak), więc jeśli jeszcze jest, to kapuczino wyostrz patrzałki Biggrin
Sam sklep nie jest po lewej, a po prawej - niebieskie drzwi Smile
Najpierw po lewej jest "oprawa obrazków"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2015, 08:08
Post: #20
RE: Hodowla na Ogniku
Racja Fazi Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2015, 22:34
Post: #21
RE: Hodowla na Ogniku
Witam. Byłem i odwiedziłem dzisiaj ten sklep akwarystyczny. Właściciela poznałem już wcześniej w jednym z marketów w Poznaniu. Bardzo sympatyczny i rzeczowy chłopak. Wejście jest opisane, nie ma co prawda neonów oświetlających, ale trafiłem za pierwszym razem, dzięki też Wam.
Co mnie urzekło to ten klimat - dla mnie bomba, nie ma wylizanych szafek, jest tam jeszcze trochę do zrobienia, ale ma to coś.
Mam nadzieje, że będzie się kręcił bo miejsce warte odwiedzenia.
Ja osobiście życzę właścicielowi powodzenia !!!

Zapraszam na mój kanał YT
https://www.youtube.com/user/MrJusew
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2015, 22:56
Post: #22
RE: Hodowla na Ogniku
Ja bym to nazwał po imieniu "syfem" a nie klimat, ale wszystko wygląda jak w czasie generalnego remontu,przeprowadzki itp., chociaż zaplecze powinno być zasłonięte bo straszny tam bałagan.

Niech mu się wiedzie i zrobi porządek,nic nie mam do tego sklepu. Tylko proszę bez aluzji bo takie jest pierwsze wrażenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2015, 13:58
Post: #23
RE: Hodowla na Ogniku
No ja bym tak brutalny nie był - ładniejsze określenie to artystyczny nieład Smile Wiadomo, że jest tam jeszcze dużo do zrobienia, ale nie wiem o którym zapleczu mówisz - za akwariami jest powieszona włóknina, która zasłania jakieś zaplecze, jest jeszcze jedno pomieszczenie na wprost drzwi.
Będąc w trakcie remontów wiem co ile kosztuję, w związku z tym zrobienie tego pomieszczenia na błysk trochę będzie kosztowało.
Dla mnie ważne jest, że można merytorycznie porozmawiać z osobą, która wie co sprzedaje i jak wie, że coś ma świeżo przywiezione nie wciska dla zysku tylko prosi o poczekanie kilku dni, żeby sprawdzić czy ryby nie mają jakiejś choroby.
Zwróć Edison uwagę, że tam jest typowo akwarystyka i nie ma mydła i powidła, a na samej akwarystyce podejrzewam, że ciężko się to ciągnie bo jest to specyficzna dziedzina.
W każdym razie ja polecam, a każdy musi wyrobić sobie swoje zdanie na temat tego miejsca.

Zapraszam na mój kanał YT
https://www.youtube.com/user/MrJusew
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2015, 14:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2015 14:32 przez edison.)
Post: #24
RE: Hodowla na Ogniku
W rozmowie wydaje się że wie o czym mowi i co w trawie piszczy to fakt i kitu nie wciska, z tym się zgodze, jak bylem miesiąc temu żadnej kotary jeszcze nie bylo a wygladało to tak jakbyś miał w domu przy wc firanke zamiast drzwi. Mysle tez ze sklep zmieni wygląd bo to nie zachęca, nie pisze o sobie bo ja idąc do obojetnie jakiego sklepu idę po okreslony towar a reszta specjalnie mnie nieinteresuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2015, 01:38
Post: #25
RE: Hodowla na Ogniku
Sklep zmienił godziny otwarcia w wybrane dni, a że byłam dziś w pobliżu, nie omieszkałam tam zajrzeć. Smile
Potwierdzam:
- sympatyczny właściciel/sprzedawca, rozmowny, kulturalny, sympatyczny, zdaje się, że ze sporym akwarystycznym doświadczeniem, "frontem do klienta", no i jeszcze może sympatyczny Wink
- nieduży, acz względnie ciekawy wybór gatunków ryb
- bardzo przystępne ceny żywych stworów (roślin, sprzętu czy akcesoriów nie sprawdzałam)
- sklep sprawia wrażenie wciąż niegotowego
Generalnie nie bardzo zwróciłam uwagę na wystrój czy wykończenie sklepu, gdyż moją uwagę skutecznie odwrócił sympatyczny właściciel, rzecz jasna sympatyczną rozmową. Wink
Dostrzegłam na półkach jakieś filtry Hydora, skałki, korzenie, podłoża.
O ile dobrze zrozumiałam, właściciel nie kupuje ryb z importu z Azji (lub robi to bardzo rzadko).
Ciężko chyba kupić tu "niepewną" rybę - np. jeśli towar nie jest w pełni zaaklimatyzowany lub jego forma/kondycja wzbudza jakieś wątpliwości, nie jest na sprzedaż.
Tak więc otosków mi nie sprzedano, ale zgarnęłam parę innych interesujących mnie stworów. Smile

Miyuki napisał(a):Jedyny minus to znowu bojowniki w plastikowych kubeczkach Sad
To się chyba zmieniło, bo min. 2 bojowniki widziałam w zbiornikach z innymi gatunkami. Kubeczków nie dostrzegłam.

Ogólne wrażenie z wizyty na Ogniku mam pozytywne, myślę, że warto tu zaglądać.

Mam akwarium zamiast telewizora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 08:42
Post: #26
RE: Hodowla na Ogniku
kupowałem tam miedziki jakieś 2 rodzaje Miedzik obrzeżony i chyba jakiś podobny bardzo , oraz troche suchego pokarmu . Ceny ok . Co zwróciło moją uwage ryby nie miały światła , nie wiem jak teraz byłem pól tora miesiąca temu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 10:34
Post: #27
RE: Hodowla na Ogniku
kapuczino napisał(a):- sympatyczny właściciel/sprzedawca {...}, sympatyczny, i no i jeszcze może sympatyczny Wink
{...}, gdyż moją uwagę skutecznie odwrócił sympatyczny właściciel, rzecz jasna sympatyczną rozmową. Wink
{...}
Ogólne wrażenie z wizyty na Ogniku mam pozytywne, myślę, że warto tu zaglądać.

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać... ale zgadzam się w 100%. Sklep nie jest jeszcze w pełni urządzony, wydaje się, że wszystko jednak zmierza w bardzo dobrym kierunku, gama produktów rośnie, ceny przystępne, wiedza sprzedawcy spora ... żadnego wciskania towaru na zamianę - czyli tak jak powinno być.
Wiadomo już, że Sprzedawca jest "Sympatyczny", ryby też jakieś takie sympatyczne ... faktycznie warto czasem zajrzeć ... z mojej strony, to raczej tylko w sprawach akwarystycznych...

◄'))))►◄ ►◄(((('►
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 10:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2015 12:44 przez kapuczino.)
Post: #28
RE: Hodowla na Ogniku
neo_82 napisał(a):Co zwróciło moją uwage ryby nie miały światła , nie wiem jak teraz byłem pól tora miesiąca temu
Jak ja byłam, we wszystkich akwariach było światło.

Sezar, a o jakich innych niż akwarystyczne celach mogłaby być mowa w przypadku "Ornatusa"? Tongue

Mam akwarium zamiast telewizora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 21:20
Post: #29
RE: Hodowla na Ogniku
kapuczino , możliwe bo gość mówił ze ma już swiatło tylko założyc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 21:48
Post: #30
RE: Hodowla na Ogniku
Oświetlenie jest założone i funkcjonuje, możliwe że byłeś w momencie gdy jeszcze nie było włączone albo było już wyłączone.

◄'))))►◄ ►◄(((('►
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości