Wątek zamknięty 
Filomucha
11-12-2014, 22:40
Post: #1
Filomucha
Witam....
Chcialem kupic kiryski ,,, okazalo sie ze na allegro jest tylko filomucha... Ktoz to taki ?? Warto kupowac rybki??
NIe natknalem sie jeszcze na niego bo nie kupowalem ryb na allegro , ale okazuje sie ze w zakresie kiryskow ma najwiekszy wybor.. i ceny dobre.. W sklepach na zamowienie i strasznie drogie...
To jak z tym filomuchą??
11-12-2014, 22:46
Post: #2
RE: Filomucha
to co jak zwykle ja i kilku mówimy że beznadzieja, czekamy na zachwalanie ze strony Adama i kochany Andrzej zamknie temat Smile. o tej osobie było pisane wiele i wielokrotnie i za każdym razem dochodzimy do tego samego wniosku
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-12-2014, 22:49
Post: #3
RE: Filomucha
bohen21 napisał(a):to co jak zwykle ja i kilku mówimy że beznadzieja, czekamy na zachwalanie ze strony Adama i kochany Andrzej zamknie temat Smile. o tej osobie było pisane wiele i wielokrotnie i za każdym razem dochodzimy do tego samego wniosku


czyli odpuscic sobie?? czy to tylko konkurencja ??
11-12-2014, 22:55
Post: #4
RE: Filomucha
ja nie sprzedaje, nie rozmnażam kirysów ani innych ryb więc to dla mnie żadna konkurencja, ryby ma kiepskiej jakości, nawet jak ci się uda nabyć zdrową to będzie mała często nie wybarwiona dlatego to jest tak niska cena. JAKOŚĆ MUSI KOSZTOWAĆ
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-12-2014, 23:00
Post: #5
RE: Filomucha
bohen21 napisał(a):ja nie sprzedaje, nie rozmnażam kirysów ani innych ryb więc to dla mnie żadna konkurencja, ryby ma kiepskiej jakości, nawet jak ci się uda nabyć zdrową to będzie mała często nie wybarwiona dlatego to jest tak niska cena. JAKOŚĆ MUSI KOSZTOWAĆ
no super... doskonale chyba to rozumiem ale.... kurcze gdzie dostane to co ma on?? Widzialem ze nie masz kiryskow Smile Za to masz cudne roslinki Smile Dziekuje
11-12-2014, 23:11
Post: #6
RE: Filomucha
Stanowczo odradzam Filomuchę, po za tym że jest dziwny to ma badziewie ze zdeformowanym kręgosłupem i w ogóle jakiej dziwnie kształty. I padają jak muchy.

"I w akwarium małej rybie
Świat nie kończy się na szybie."

Roman Gorzelski

Aktualne:
43l - Nature - http://wtma.pl/showthread.php?tid=8335
43l - Nature 2 - http://wtma.pl/showthread.php?tid=8865
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-12-2014, 23:16
Post: #7
RE: Filomucha
joke00 napisał(a):Stanowczo odradzam Filomuchę, po za tym że jest dziwny to ma badziewie ze zdeformowanym kręgosłupem i w ogóle jakiej dziwnie kształty. I padają jak muchy.

Wlasnie widze ze nie ma on dobrego zdania Smile) Tylko gdzie ja ostane takie kiryski w miare w dobrej cenie?? Smile)
11-12-2014, 23:22
Post: #8
RE: Filomucha
A jakie kiryski szukasz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-12-2014, 23:25
Post: #9
RE: Filomucha
Albo cena, albo dobry towar, nie ma dobrze i tanio, jak chodzi o żywy towar.

Estimative Index (EI) i sole są jak socjalizm, czyli "Bohaterskie pokonywanie trudności, nieznanych w żadnym innym ustroju" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-12-2014, 23:29
Post: #10
RE: Filomucha
matoole napisał(a):A jakie kiryski szukasz?


kirysek lamparci
kirysek czarny
Kirysek gujański
11-12-2014, 23:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2014 23:41 przez suchar. Powód: Nowe informacje)
Post: #11
RE: Filomucha
dołączę się do opinii , odradzam zakupy u filomuchy, szkoda kasy a ryby w większości chore
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-12-2014, 23:43
Post: #12
RE: Filomucha
suchar napisał(a):dołączę się do opinii , odradzam zakupy u filomuchy, szkoda kasy a ryby w większości chore


Dziekuje ... oj chyba faktycznie cos z nim nie tak.. to dlaczego ma takie wziecie??
11-12-2014, 23:51
Post: #13
RE: Filomucha
Bo dla bardzo wielu osób, cena jest jedynym kryterium zakupu. To nie jest tak, że od filomuchy wszystko zdycha, ale to mniej więcej taki towar jak w marketowych sklepach.

Estimative Index (EI) i sole są jak socjalizm, czyli "Bohaterskie pokonywanie trudności, nieznanych w żadnym innym ustroju" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-12-2014, 00:18
Post: #14
RE: Filomucha
juz pominmy cene,, ale wpisalem kiryski i tylko on mi sie wyswietlil.. sory ale dlaczego nie wyswietlaja sie ci co maja dobre rybki?? Gdy ide do sklepu mam kiryska albinosa za 2,5 zł albo spiżowego, no w porywach jest panda.... a filomucha ma ich chyba z 10 gatunkow.. z checią kupie kiryski rasowe... nie patrzac na cene tylko ... dlaczego jak wpisuje w wyszukiwarke kiryski poznan tylko filomucha mi sie wyswietla?? Rozumiem ze filomucha to jak market... ale ?? chcesz kupic aparat fotograficzny to dokad idziesz?? do cholernego marketu bo innej mozliwosci nie masz.. Wiec ....???? pomozcie mi zrozumiec sytuacje..

maslo_82 napisał(a):Bo dla bardzo wielu osób, cena jest jedynym kryterium zakupu. To nie jest tak, że od filomuchy wszystko zdycha, ale to mniej więcej taki towar jak w marketowych sklepach.
to gdzie kupie kiryski ?? kazdy mowi NIE ale kto powie gdzie w zamian?? sami przyznajcie panowie bez względu na to co on sprzedaje ... Ale szukalem po poznanskich sklepach neonkow.. kurcze 2 gatunki w porywach trzy... filomucha ma ich chyba z 6-7 gatunkow.. jaką mam alternatywe?? albo miec tylko inessa i byc dumny ze nie kupilem w "markecie" albo dostac cos co ma tylko filomucha
12-12-2014, 00:23
Post: #15
RE: Filomucha
Bo dla większości sklepów kirysek po za pstry i spiżowym to nie jest towar strategiczny. Trzeba pamiętać o tym, że większośc sklepów traktuje allegro jako tablicę ogłoszeń reklamującą sklep. Z kolei Filomucha ma tylko kanał dystrybucji przez allegro, dlatego wystawia wszystko

Estimative Index (EI) i sole są jak socjalizm, czyli "Bohaterskie pokonywanie trudności, nieznanych w żadnym innym ustroju" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości