Odpowiedz 
Szukam adresu -Waterpure USA
08-12-2014, 16:57
Post: #16
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
to tak samo jakbyś powiedział ze jak ci strzeli kolanko albo zawór pod zlewem to będzie zalanie - wiec lepiej kranu pod ciśnieniem w domu nie mieć Smile (moze tak bo przez pęknięte kolanko w ścianie mnie sąsiad już zalał)
wężyki stosowane w tych zestawach maja bodajże 20 bar jako maksimum u mnie w domu pewnie coś kolo 4 jest - nie wiem jak u Ciebie - wiec strzelenie przed membrana raczej nie wchodzi w grę. bardziej bym się bał poprawnego podłączenia bo szybkozłączki są zdradliwe - wiem bo koszulkę raz przebierałem przy podłączaniu swojego zestawu Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 10:38
Post: #17
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
Matoole mam wrażenie że jednak szukasz dziury w całym. Skąd masz pewność że kupując inny filtr nie kupujesz chińszczyzny? Pewnie nawet jak składają w jakimś kraju to elementy zamawiają w chinach.

Szacuję ze 90% filtrów osmozy forumowicze zakupili w waterpure i nikt nie narzeka, no a po zamontowaniu to wiadomo że trzeba sprawdzić szczelność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 16:25
Post: #18
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
Asia napisał(a):Skąd masz pewność że kupując inny filtr nie kupujesz chińszczyzny
Bo o produktach innej firmy mogę poczytać w necie ,o Waterpure nie ma ŻADNYCH informacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 18:30
Post: #19
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
Się bezczelnie wtrącę..
Wiele firm w necie pisze cuda a realia idą swoją drogą .
Pracuję dla przemysłu i zdziwił byś się ile firm "idzie w zaparte" że produkują w DE, GB czy EU ...

ściema - rozbieramy maszynę i okazuje się że "100% PURE CHINA " nawet chińskie etykiety kontroli jakości wiszą wewnątrz i nikt tego nie usuwa .
Nie mówię o wiertarce za 20pln z marketu ale o całej linii produkcyjnej za kilka mln. euro !
Zwyczajnie trzeba się pogodzić z faktem że tam to powstaje jak nie całe to komponenty ...
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 18:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 18:40 przez edison.)
Post: #20
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
Poza naklejką każdej firmy filtr jest taki sam , nawet stwierdzę że robione w jednej fabryce.

matoole napisał(a):Waterpure nie ma ŻADNYCH informacji.

Chyba nasze forum nie jest wiarygodne a te 99,9% co ma Waterpure i mu zalało dom nie przyznaje się Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 19:12
Post: #21
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
NIe chodzi o złośliwości - to już znak czasów że tam mają monopol na tanią produkcję wielu rzeczy .
Inna sprawa czyim kosztem się to odbywa .
Np - przemysł odzieżowy uciekł już z Chin oraz Indii właśnie do naszego kraju - robocizna trochę droższa Wink ale koszta transportu w europie znacznie mniejsze . No i jakość wyższa
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 19:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 19:57 przez matoole. Powód: Nowe informacje)
Post: #22
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
edison napisał(a):Poza naklejką każdej firmy filtr/ jest taki sam , nawet stwierdzę że robione w jednej fabryce.

Pisałem już ,że nie chodzi o filtr(membrana ,wkłady) tylko całą resztę.
edison napisał(a):Chyba nasze forum nie jest wiarygodne(...)

Nie prosiłem na forum o ocenę filtrów "firmy" Waterpure tylko o namiary,gdzie mogę znaleźć jakieś informacje o tych filtrach Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 20:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 20:24 przez bohen21.)
Post: #23
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
widzę, że dla ciebie ważniejsza jest ładna ulotka gdzie producent zachwala jaki ich filtr jest cacy i niezawodny, a nie opinie niezależnych użytkowników filtrów tej firmy

a to gdzie został wyprodukowany to nie ma znaczenia skoro się sprawdza, dla mnie nie istotne czy będzie miał metke: made in usa, made in poland, made in china czy made in zadupie wielkie, grunt że działa jak powinien. To jest tylko filtr wody który spełnia swoje zadanie, podzespoły są ogólnodostępne. jak kupowałeś pralkę też sprawdzałeś dokładne pochodzenie węży doprowadzających i odprowadzających wode czy nie były wyprodukowane w chinach??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 20:33
Post: #24
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
Panowie bez eskalacji na forum tego co po-pis rozpętał...

cóż jeśli ktoś pyta o stronę...- to wiedz że coś się dzieje ! Wink
uśmiechnąć się i czyścić szyby z glonów !
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 21:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 21:49 przez matoole. Powód: Nowe informacje)
Post: #25
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
Powtarzam,chciałem tylko namiary na jakieś strony ,nie interesuje mnie ocena tego filtra ,a tym bardziej mojego postępowania.Masło82 mógł odnieść się konkretnie do mojej prośby bez próby namawiania/odradzania.
Z braku informacji o tej "firmie" uznaję ją za zwykłego Chinola,a chińskich Chinoli z zasady nie kupuję.
bohen21 napisał(a):jak kupowałeś pralkę też sprawdzałeś dokładne pochodzenie węży doprowadzających i odprowadzających wode czy nie były wyprodukowane w chinach??
Pralkę mam niemiecką,składaną w Niemczech i być może węże są z Chin ,ale ich jakość jest kontrolowana przez firmę która dba o renomę
utopia napisał(a):cóż jeśli ktoś pyta o stronę...- to wiedz że coś się dzieje ! Wink
Możesz jaśniej?Co się dzieje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 22:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 23:03 przez edison.)
Post: #26
Odp: RE: Szukam adresu -Waterpure USA
(09-12-2014 21:44 )matoole napisał(a):  Z braku informacji o tej "firmie" uznaję ją za zwykłego Chinola,a chińskich Chinoli z zasady nie kupuję.

Proponuje pofatygowac się do sklepu osobiście na ul. chociszewskiego i może coś się wyjaśni

http://www.facebook.com/AmatorskaHodowlaKrewetek
http://www.facebook.com/Rośliny-Akwariow...017673358/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości