Odpowiedz 
Szukam adresu -Waterpure USA
03-12-2014, 14:09
Post: #1
Szukam adresu -Waterpure USA
Nie mogę znaleźć strony internetowej producenta filtrów Waterpure USA. Kiepsko szukam ,czy taka strona nie istnieje? Sprawdzał ktoś może?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 14:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2014 14:13 przez maslo_82.)
Post: #2
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
http://www.waterpureinternational.com

To jest ich strona, ale niestety nie działa Sad

Tutaj strona na Facebooku

https://www.facebook.com/pages/WaterPure...9017614252

Estimative Index (EI) i sole są jak socjalizm, czyli "Bohaterskie pokonywanie trudności, nieznanych w żadnym innym ustroju" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 18:22
Post: #3
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
Chciałem sprawdzić co to za firma,bardzo mało informacji w necie i jeszcze ta strona...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 02:04
Post: #4
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
http://www.waterpure.pl/index.php?p452,f...czna-75gpd
to jest stronka przedstawiciela - mam dokladnie ten model ktory wkleilem - jestem zadowolony - tylko tempo "produkcji" wody slabe ale to wina mojego cisnienia wody w domu - 250 litrow napelnialo sie prawie 3 doby - podmianka 50l +kubelek 14h. na szybach zero osadow a po dodaniu mineralizatorow roslinki rosna Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 02:11
Post: #5
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
Myślę, że koledze nie o to chodziło Smile

Estimative Index (EI) i sole są jak socjalizm, czyli "Bohaterskie pokonywanie trudności, nieznanych w żadnym innym ustroju" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 17:57
Post: #6
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
maslo_82 napisał(a):Myślę, że koledze nie o to chodziło

Dokładnie,nie o toSmile
Niby producent Amerika ,ale żeby to nie była taka chińska Amerika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 19:59
Post: #7
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
Amerykanie mają patent na membrany osmotyczne.

Estimative Index (EI) i sole są jak socjalizm, czyli "Bohaterskie pokonywanie trudności, nieznanych w żadnym innym ustroju" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 22:12
Post: #8
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
Bardziej martwię się jakością węży,połączeń itd.
Już kiedyś miałem jazdę z filtrem osmozy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 22:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2014 23:02 przez Sezar.)
Post: #9
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
Amerykanie wszystko, co tylko możliwe obwarowują patentami, chyba tylko na koło jeszcze nie mają ... ale kto wie, może w przyszłości tak się stanie :/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 23:10
Post: #10
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
matoole toś teraz pier...... węże wszyscy stosują od lat te same, jedynie chyba zlączki sie zmieniły. kiedyś wkręcane teraz szybkozłączki. Ja mam 2ga osmoze z waterpure pierwsza mała ma już ok 6 lat pracuje w gnieźnie uzdatniając mojej matce wode, teraz mam większy model z dużymi narurowymi filtrami używam jej 3 lata i zlego słowa nie moge powiedzieć. jak chcesz kupić to nie ma się co zastanawiać i szukać dziury w całym tylko brać i wspierać naszych lokalnych sprzedawców
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 23:18
Post: #11
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
Racja gdzie i jakiej firmy nie kupi to ma to samo. Smile A czy nie będzie ciekło zależy od należytego skręcenia układu i użytkowania.

Matole już miałeś filtr ro i akwarium cieknące a z filtrami kubełkowymi nie miałeś problemu ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 23:31
Post: #12
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
edi jeszcze wybuch butli co2 i będzie kompletSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 09:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2014 09:31 przez matoole. Powód: Nowe informacje)
Post: #13
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
edison napisał(a):Matole już miałeś filtr ro i akwarium cieknące a z filtrami kubełkowymi nie miałeś problemu ?
Dziwi cię ,że coś co ma wodę w środku i łączenia może przepuszczać wodę? Kubełka nie posiadam,ale o ile sobie przypominam to od czasu do czasu cieknąWink
Poczytałem sobie trochę o współczesnych filtrach i jak byk jest napisane o Chińczykach i ich jakości.Pewnie Amerykanie mają patenty na
filtry ,ale na gniazda i złączki już pewnie nie.
Zresztą od kiedy Chińczyków interesują jakieś patenyBiggrin
Jasne,że wolałbym tańszą opcję filtra domowego,ale praktycznie nie ma żadnej wzmianki o filtrach Waterpure.
Trochę to dziwne bo nawet produkty najmniejszych firm często są na stronach internetowych.

bohen21 napisał(a):nie ma się co zastanawiać i szukać dziury w całym tylko brać i wspierać naszych lokalnych sprzedawców

Nie szukam żadnej dziury tylko chcę sprawdzić gdzie to wyprodukowano, a lokalnych sprzedawców na pewno wesprę bo najwyżej kupię Aquafilter.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 10:18
Post: #14
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
Smile patenty amerykanskie a wykonanie i tak w chinach Biggrin ja zakupilem na chociszewskiego podlaczylem i dziala - zreszta filtr i tak odcinasz od zasilania jak nie produkujesz wody wiec opcja jakiegos wiekszego zalania odpada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 12:02
Post: #15
RE: Szukam adresu -Waterpure USA
No nie koniecznie. Bo jak wysadzi węzyk przed membraną to woda leje się litrami na podłogę.

Estimative Index (EI) i sole są jak socjalizm, czyli "Bohaterskie pokonywanie trudności, nieznanych w żadnym innym ustroju" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości