Odpowiedz 
morska kostka Seby
09-11-2014, 17:01
Post: #1
morska kostka Seby
Witam.Przedstawiam moje pierwsze akwarium morskie.Wystartowałem na standardowym sprzęcie 30 litrowa kostka ,4 kg żywej skały i piachu.Cyrkulator coralia nano 900. Akwarium wystartowało w lutym i do tej pory funkcjonuje bez problemów.Faktem jest że od początku nie było w nim zbyt dużej ilości życia. Zaledwie kilka podstawowych miękasów.Z uwagi na to że parametrów nie mierze to nic na ten temat nie mogę napisać.Korale się pompują więc chyba jest ok.Większe plagi mnie ominęły,jedynie glony na początku,ale i to przeszło samo.Ogólnie to akwarium jest bezobsługowe nie leje żadnej chemii.W ostatnim czasie do zbiornika trafiło dzięki uprzejmości kolegi edison kilka ciekawych szczepek, za co jetem bardzo wdzięczny.Zachęcam do komentowania.Wszelkie uwagi mile widziane,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 17:13
Post: #2
RE: morska kostka Seby
Też nie mam żadnych testów, pilnuje tylko temperatury, poziomu wody i zasolenia.

PS. nie jest łatwo zrobić zdjęcia prawda ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 22:00
Post: #3
RE: morska kostka Seby
Tak robienie zdjęć to dla mnie czarna magia.Wszystkie zdjęcia wychodzą jakby bardzo niebieskie i złapanie ostrości ,tak żeby było widać szczegóły, też nie jest łatwe zwykłym aparatem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2014, 00:04
Post: #4
RE: morska kostka Seby
Szkoda,że fotki takie małe zwłaszcza ta co pokazuje całe akwarium.

Akwarium 300 l |Pielęgnice: Miodowe i Meeka | Filtracja - HW-302 i JBL e901|
Akwarium 50 l | Kotnik: mieczyki zielone odmiany dzikiej i młode Miodowe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2016, 23:20
Post: #5
RE: morska kostka Seby
Akwarium istnieje. Troszkę przybyło,szału nie ma.Wprowadziłem na próbę dwa twardziele. Na razie jakoś się trzymają.Testów nie robię i może dlatego przyrosty są średnie.Zachęcam do wyrażania opinii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2016, 12:18
Post: #6
RE: morska kostka Seby
Grzyby w smerfolandii Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2016, 16:10
Post: #7
RE: morska kostka Seby
Bardzo fajnie to wszystko wygląda Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości