Odpowiedz 
Rośliny - gdzie kupić?
31-10-2014, 20:57
Post: #1
Rośliny - gdzie kupić?
Poszukując roślinek do akwarium zwiedziłem kilka sklepów i niestety w żadnym z nich nie znalazłem zbyt wielu interesujących roślin - no może poza jednym, nie było w nim jednak roślin które pasowałyby do mojego akwarium. Największy problem jest ze znalezieniem roślin niewielkich, do niewielkiego akwarium. Gdzie w Poznaniu lub okolicach jest jakiś sklep, w którym znajdę duży wybór roślin. Mogę kupić w necie ale nie wiem czy transport roślin nie zniszczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2014, 20:58
Post: #2
Odp: Rośliny - gdzie kupić?
Może byś napisał jakie Cię rośliny interesują?

http://www.facebook.com/AmatorskaHodowlaKrewetek
http://www.facebook.com/Rośliny-Akwariow...017673358/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2014, 21:06
Post: #3
RE: Rośliny - gdzie kupić?
Szukam po prostu roślin do małego 30l akwarium. Nie znam dokładnie wszystkich nazw, w każdym razie jest ich kilka. Jakaś mała żabienica, anubias, może hygrophilia. Może jeszcze jakiś trawy ale jakoś nie potrafię jeszcze nazwać wszystkich roślin. Zasadniczo chodzi mi o sklep, w którym będę mógł sobie poprzebieraćWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2014, 21:39
Post: #4
RE: Rośliny - gdzie kupić?
tu u osób prywatnych poprzebierasz dużo więcej niż w poznańskich sklepach, szczególn ie na taki litraż gdzie możesz kupić nawet po dwie, trzy sadzonkiSmile i akwaryści służą radą, a tego od sklepikarzy nie zawsze możesz dostaćSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2014, 21:47
Post: #5
RE: Rośliny - gdzie kupić?
Dobrze wiedzieć i zakładam, że będę miał okazję skorzystaćThumbsup Mimo wszystko chciałbym wiedzieć czy są w Poznaniu sklepy godne polecenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2014, 21:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-10-2014 21:58 przez Andrzej32.)
Post: #6
RE: Rośliny - gdzie kupić?
Ramirez na os.Jagiellonskin. Roslinek pan ma od groma a i jeszcze doradzi dobrze. Ja tam robie zakupy i jestem bardzo zadowolony a ceny ma bardzo przystepne. Reklamy nie robie temu sklepowi ale wlasciciel ma duza wiedze i doradzi wszystko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2014, 22:00
Post: #7
RE: Rośliny - gdzie kupić?
Skontaktuj się z Trofek1 ma dużo roślin i Ci coś doradzi. Sam brałem i polecam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2014, 14:50
Post: #8
RE: Rośliny - gdzie kupić?
Jest jeszcze dobry i polecany na forum sklep w pasażu Czerwona Torebka u zbiegu ulic Dymka/Szwajcarska. Jest to przy trasie od marketu M1, przy stacji paliw BP.
http://www.akwarysci-poznan.pl/forum/sho...p?tid=3754
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2014, 23:35
Post: #9
RE: Rośliny - gdzie kupić?
dominikpl72 napisał(a):Jest jeszcze dobry i polecany na forum sklep w pasażu Czerwona Torebka u zbiegu ulic Dymka/Szwajcarska. Jest to przy trasie od marketu M1, przy stacji paliw BP.
http://www.akwarysci-poznan.pl/forum/sho...p?tid=3754
Tak, też słyszałem, że to dobry sklep. Dziękuję za wskazówki, sytuacja jednak się zmieniła - mam roślinki. Wspomógł mnie jeden z formuwiczówWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 23:57
Post: #10
RE: Rośliny - gdzie kupić?
Andrzej32 napisał(a):Ramirez na os.Jagiellonskin. Roslinek pan ma od groma a i jeszcze doradzi dobrze. Ja tam robie zakupy i jestem bardzo zadowolony a ceny ma bardzo przystepne. Reklamy nie robie temu sklepowi ale wlasciciel ma duza wiedze i doradzi wszystko.

Byłem tam dzisiaj i wybór roślinek IMO marny, wiedza nie wiem pan chciał mi wmówić, że pielęgnice np. meeka nie dobierają się w pary tylko od razu są para :-)

Akwarium 300 l |Pielęgnice: Miodowe i Meeka | Filtracja - HW-302 i JBL e901|
Akwarium 50 l | Kotnik: mieczyki zielone odmiany dzikiej i młode Miodowe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie kupić Opti White fasadakarpik 33 66,998 09-11-2015 15:21
Ostatni post: Swoje2
  Krewetki Amano - gdzie kupić w Poznaniu? rafal_z_2010 12 23,720 11-01-2013 22:46
Ostatni post: hwojciech



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości