Odpowiedz 
Blady piskorek
05-10-2014, 11:50
Post: #1
Blady piskorek
Przytaskałem 4 piskorki. 1 sztuka jest bardzo blada.. foty. Myślałem ze to kwestia transportu i mu przejdzie ale widzę że niestety dziki wąż to schizol. Mam wrażenie ze jak zapala się światło w akwa to w ogóle się robi mleczny.. Siedzi już 6 dzień, nie widzę specjalnie aby coś się z nim działo, różnic w zachowaniu też nie obserwuję.. No i pytanie czy to patologia czy może tak już ma..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2014, 12:12
Post: #2
RE: Blady piskorek
Faktycznie jakiś taki blady, też kiedyś piskorki miałem i wydaje mi się że patologia to ich drugie imię Biggrin

kostka 43L podejście drugie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2014, 12:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2014 12:15 przez piasio. Powód: Nowe informacje)
Post: #3
RE: Blady piskorek
wujek napisał(a):też kiedyś piskorki miałem i wydaje mi się że patologia to ich drugie imię

Powiedz coś więcej bo mnie zaciekawiłeś Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2014, 16:43
Post: #4
RE: Blady piskorek
większych dzikusów jeszcze chyba nie miałem, czasami miałem wrażenie że cała paczka ma adhd, np. siedzą w jednym miejscu, gdzieś tam się po okolicy wiją i nie z gruchy ni z pietruchy zaczynają swoje dzikie pląsy po całym akwarium, a jak atak się skończy to lądowały spokojnie na filtrze i dalej zachowywały się normalnie, ogólnie patologiczna ale za to śmieszna ryba Smile

kostka 43L podejście drugie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2014, 00:35
Post: #5
RE: Blady piskorek
Warto dodać, że jest raczej rybą aktywną w nocy. W dzień ciężko ją zaobserwować w akwarium.
Co do kolorów, to ja nie widzę aby był jakiś dziwnie blady? Tak moim zdaniem wygląda piskorek Khula.

Malawi 450L (150x50x60) w składzie:
Sciaenochromis fryeri "Iceberg" 1+1
Protomelas taeniolatus 1+1
Otopharynx lithobates (Zimbawe Rock) 1+1
Aulonocara fire fish 1+1
Metriaclima sp. "Zebra Chilumba" (Maison Reef) 1+3
Metriaclima msobo „Magunga" 1+5

[Obrazek: ob46.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości