Odpowiedz 
Nietypowy stolik pod akwarium
21-10-2014, 20:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-10-2014 21:03 przez matoole.)
Post: #16
RE: Nietypowy stolik pod akwarium
Wybierz Polskę.
W swoich akwariach mam Aquaele (co prawda wewnętrzne) i są rewelacyjne ,znajomi jadą też na filtrach tej firmy (tu już zewnętrzne) i są bardzo zadowoleni .Eheim jest ok ,ale mam wrażenie ,ze zbyt często jest przeceniany ,a polski produkt niedoceniony- przykład
Aquael Turbo vs Eheim Biopower
Aquael Pat vs Eheim pick-up ,Eheim aquaball
W tych dwóch przypadkach-bo te filtry miałem/mam- uważam ,że Aquael bije Eheima na głowę.Nie wypowiem się o zewnętrznych ,ale skoro wewnętrzne mają tak wysoki stosunek jakości do ceny to nawet bym się nie zastanawiał.
W akwarystyce siedzę od niedawna ,ale zauważyłem ,że dobre produkty polskie (nie tylko w akwarystyce) są słabo promowane przez konsumentów.Dla mnie takim sztandarowym przykładem jest grzałka Skalar, która miażdży konkurencje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2014, 23:02
Post: #17
RE: Nietypowy stolik pod akwarium
I jeszcze jedno pytanie o wodę, ma zamontowane na wejściu filtry i zmiękczacz wody. Czy lepiej lać taką wodę czy jednak bezpośrednio z wodociągu - wodę ogrodową mam bez wspierana urządzeń uzdatniających?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2014, 06:29
Post: #18
RE: Nietypowy stolik pod akwarium
Zależy od obsady jaką planujesz. Dobierz wodę pod rybki w zbiorniku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2014, 20:42
Post: #19
RE: Nietypowy stolik pod akwarium
dobrze by wiedzieć jakie woda ma parametry
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2014, 21:23
Post: #20
RE: Nietypowy stolik pod akwarium
To bez znaczenia. Większość ryb z zoologa jest chowana od narybku w wodzie odstanej kranowej od pokoleń i w takiej czują się najlepiej. Możesz też bawić się w jakąś specjalną wodę tylko przyzwyczajać trzeba będzie stopniowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości