Odpowiedz 
Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
08-10-2014, 13:53
Post: #91
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
Akwaria 112L mają pokrywy, grzałki i filtry, nie pisałam bo te informacje podawałam już w ostatnim poście na 4 stronie. Tyle ze te filtry to są wewnętrzne takie małe i suche, więc jak ryby są delikatniejsze to by trzeba pomyśleć o innym rozwiązaniu.
Przedłużacze zapewniają targi, będzie też dostęp do wody poprzez podłączony wąż, tak wiec akwarium można zalać kranówką nie targając wiader. Dlatego też chcemy w środę zalać akwaria, aby woda się trochę odstała i ogrzała.
Zwozić będzie można pewnie od rana, siedzieć mogliśmy chyba do 22, ale dokładnie nie pamiętam. W poprzednim roku mieliśmy problem z nogami do stołów (dali krótkie) i dopiero jakoś koło 16 można było stawiać akwaria w docelowym miejscu.
Jeżeli potrzebujesz pomocy w zwożeniu to też napisz, dogadamy kogoś kto by do Ciebie przyjechał samochodem i coś zabrał.
Z dużym akwarium to nie do końca rozumiem czy masz swoje? Nam PKMD ma nam przywieźć akwarium 500l z szafką. Jednak na razie rozmawiałam z Aqua-ature że oni by zrobili tam BW. Myślę ze temat jest do dogadania, bo pierwotnie była mowa o zrobieniu BW w akwarium 160-240L, tyle ze takiego akwarium nie mamy do dyspozycji, no chyba że znajdzie się ktoś kto może takie szkło wypożyczyć.

Tomi jak masz czas to zapraszam na spotkanie w centrum handlowym Malta, ja planuję dotrzeć tak przed 20. By była okazja aby wszystko dogadać. Ma też podobno być pani Basia z targów więc jutro możliwe że przekażę więcej szczegółów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014 - Asia - 08-10-2014 13:53

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Targi Aqua-Zoo Poznań antom73 9 19,074 05-12-2018 07:50
Ostatni post: Adam
  Targi AQUA ZOO 7-8 październik 2017 r. Poznań edison 40 66,833 17-10-2017 09:59
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości