Odpowiedz 
Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
02-09-2014, 10:27
Post: #60
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
Filtry raczej nie będą potrzebne, grzałki to jedynie małe do krewetkariów.

Dostałam pytanie na PW, ale odpowiem na nie tutaj, bo pewnie nie jedna nowa osoba będzie zainteresowana.

Część akwarystów przywozi swoje akwaria z domu, one są już gotowe- tylko postawić i podziwiać.

Od PKMD pożyczamy akwaria o wymiarach około 80x35x40, w zestawie dostajemy pokrywy z oświetleniem, filtry i grzałki. Ponadto będziemy mieli małe akwaria w takiej ilości i wyposażeniu w jakiej nasi forumowicze wypożyczą.

Obecnie jesteśmy na etapie organizowania żwirków i je na 99% przygotujemy dla wszystkich akwariów. Jeżeli ktoś się decyduje na zaaranżowanie akwarium to ma zapewnione akwarium z wyposażeniem i podłożem.

Z roślinami nie wiadomo jak będzie. Apelujemy o przekazanie roślin z przycinki, ale jak na razie nie wiemy jak to będzie. Dwa lata temu sporo roślin otrzymaliśmy, ale rok temu prawie nic i trzeba było liczyć tylko na to co samemu się ze swojego akwarium wyciągnęło.

Ryby część osób przynosi swoje, ale też dogadujemy się ze sklepami i wypożyczamy, tak więc trzeba tylko powiedzieć że się je potrzebuje.

Mam nadzieję że wszystko wyjaśniłam, jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to pytajcie. Każda nowa osoba która zdecyduje się zaaranżować akwarium sprawi nam ogromną radość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014 - Asia - 02-09-2014 10:27

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Targi Aqua-Zoo Poznań antom73 9 19,074 05-12-2018 07:50
Ostatni post: Adam
  Targi AQUA ZOO 7-8 październik 2017 r. Poznań edison 40 66,833 17-10-2017 09:59
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości