Odpowiedz 
Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
28-08-2014, 14:16
Post: #46
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
Asiu, tak jak powiedziałem, możesz mnie dopisać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2014, 23:05
Post: #47
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
3 września na środowe spotkanie przybędzie pani Basia z MTP. Będzie to pierwsze robocze spotkanie w sprawie naszego udziału na targach.Osoby zainteresowane zapraszam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2014, 08:12
Post: #48
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
Jacek dopisałam.

No to nareszcie może coś więcej się dowiemy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2014, 16:46
Post: #49
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
A ta pomoc np. w płukaniu żwiru itp. to przed sami targami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2014, 16:50
Post: #50
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
Coś więcej pewnie się w środę dowiemy, ale najprawdopodobniej od środy lub czwartku będziemy mieli dostępne miejsce na targach i akwaria od PKMD, tak wiec to tam na miejscy będziemy wszystko robili. Zawsze przywoziliśmy betoniarkę w której żwirek płukaliśmy.
Wiele osób przychodziło po pracy pomagać, no a w sobotę siedzimy na miejscu i odpowiadamy na pytania zwiedzających, niedziela do połowy dnia to samo co w sobotę, a po południu uprzątanie wszystkiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2014, 23:26
Post: #51
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
Można wam jakoś pomóc w tej całej organizacji? Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 08:38
Post: #52
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
Oczywiście
Spotykamy się już na targach kilka dni przed imprezą (pewnie w środę). Szczegóły podamy później ale roboty jest dużo więc każde ręce się liczą Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 10:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2014 10:15 przez Asia. Powód: Nowe informacje)
Post: #53
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
Tak można pomóc zgodnie z tym co pisałam w pierwszym poście: "Proszę o deklaracje kto pomoże w organizacji, kto podaruje rośliny z przycinki, kto wystawi swoje akwarium, kto zaaranżuje akwaria."

Marmota czy można w tym roku liczyć na Ciebie ze żwirkiem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 10:25
Post: #54
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
Prawdopodobnie przyniosę dwa akwaria z domu: 20 l kostkę z krewetkami Yellow i to maleństwo co w zeszłym roku z red cherry albo sakurami. Tego mniejszego nie jestem jeszcze pewny bo zaistniały pewne problemy z trawnikiem Sad
Do szeroko pojętej pomocy też możesz mnie zapisać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 10:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2014 10:32 przez Asia. Powód: Nowe informacje)
Post: #55
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
To będę jeszcze wdzięczna za spis roślin w akwariach, nawet jeżeli nastąpią zmiany w składzie akwariów to lepiej wpisz za dużo rodzajów niż na mało, bo wyciąć tekst łatwo, a w wolnym czasie poszukam sobie opisów i zdjęć roślin.

Czy ktoś ma może zapasowe oświetlenie Aquaela? bo mam pustego Schrimpseta którego mogła bym wypożyczyć na targi, tylko oświetlenie w nim jest przepalone, a nie chce mi się obecnie wysyłać do wymiany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 11:17
Post: #56
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
Kostka 20 l
Krewetki Neocaridina davidi var. yellow
Rośliny: Mech Phoenix moss (Fissidens fontanus), Mech Cameroon moss (Plagiochilaceae sp.), Mech China moss (Vesicularia sp.), Microsorium thin leaves, Rotala walichii

Mały zbiorniczek
Krewetki Neocaridina davidi var. Red Cherry lub Neocaridina davidi var. Sakura
Rośliny: Mini Pelia (Riccardia graeffei), Utricularia graminifolia, Staurogyne repens
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 12:26
Post: #57
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
To ja chętnie dopisze się do jakiejś pomocy, ale raczej z niczym swoim nie będe w stanie wystartować. Jeżeli się przyda, to mam parę kilo czarnego żwiru (ok 4kg) o dosc dużej granulacji do 5mm, oraz pół wiadra białego piasku kwarcowego. Jak jeszcze można pomóc?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 13:15
Post: #58
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
Jak będziesz miał czas to przyjść na targi i dopomóc innym którzy będą aranżowali akwaria- mycie akwariów, płukanie żwirku, poza tym noszenie i pomoc tym którzy aranżują akwaria.

Żwirek i piasek pewnie by się przydał.

Dlaczego uważasz że sam nie dasz rady akwarium przygotować? Na prawdę nie trzeba być profesjonalistą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 13:36
Post: #59
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
To i ja się dorzucę. Mam jakieś 1/3 worka piasku kwarcowego,jakieś filtry wewnętrzne, pakę kamieni, jakieś grzałki i trochę innych klamotów się znajdzie, więc jak coś, to służę pomocą. Oczywiście jak będę miał chwilę czasu, to swoje 2 ręce też pożyczę do pomocy, ale zbyt odległy termin nie jestem w stanie się zdeklarować na 100%. Wstępnie tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2014, 10:27
Post: #60
RE: Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014
Filtry raczej nie będą potrzebne, grzałki to jedynie małe do krewetkariów.

Dostałam pytanie na PW, ale odpowiem na nie tutaj, bo pewnie nie jedna nowa osoba będzie zainteresowana.

Część akwarystów przywozi swoje akwaria z domu, one są już gotowe- tylko postawić i podziwiać.

Od PKMD pożyczamy akwaria o wymiarach około 80x35x40, w zestawie dostajemy pokrywy z oświetleniem, filtry i grzałki. Ponadto będziemy mieli małe akwaria w takiej ilości i wyposażeniu w jakiej nasi forumowicze wypożyczą.

Obecnie jesteśmy na etapie organizowania żwirków i je na 99% przygotujemy dla wszystkich akwariów. Jeżeli ktoś się decyduje na zaaranżowanie akwarium to ma zapewnione akwarium z wyposażeniem i podłożem.

Z roślinami nie wiadomo jak będzie. Apelujemy o przekazanie roślin z przycinki, ale jak na razie nie wiemy jak to będzie. Dwa lata temu sporo roślin otrzymaliśmy, ale rok temu prawie nic i trzeba było liczyć tylko na to co samemu się ze swojego akwarium wyciągnęło.

Ryby część osób przynosi swoje, ale też dogadujemy się ze sklepami i wypożyczamy, tak więc trzeba tylko powiedzieć że się je potrzebuje.

Mam nadzieję że wszystko wyjaśniłam, jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to pytajcie. Każda nowa osoba która zdecyduje się zaaranżować akwarium sprawi nam ogromną radość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Targi Aqua-Zoo Poznań antom73 9 18,853 05-12-2018 07:50
Ostatni post: Adam
  Targi AQUA ZOO 7-8 październik 2017 r. Poznań edison 40 66,107 17-10-2017 09:59
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości