Odpowiedz 
Siatka Ogrodowa
04-05-2014, 08:59
Post: #1
Siatka Ogrodowa
Witam, chciał bym zrobić w krewetkarium całą ścianę w mchu. Posiadam siatkę ogrodową z drobnymi krateczkami i przyssawki. Moje pytanie dotyczy jaki mech będzie najlepiej zastosować .Posiadam tylko 3 gatunki mchów ::: Icon_arrow Willow moss, mech jawajski, wygłębka
chodzi mi o takie coś
http://allegro.pl/wspaniala-zywa-dekorac...58589.html

Akwarium 120L, 14L, 50L, Krewetki red cherryi black crystal, Cambarellus puer , Kiryski, Neony, CO2 z Bimbrowni

POZDRAWIAM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 12:14
Post: #2
RE: Siatka Ogrodowa
Ogólnie to każdy mech będzie się nadawał ale miej świadomość że ciężko stworzyć taką ścianę i utrzymać porządek w akwarium, trzeba często przycinać .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 12:20
Post: #3
RE: Siatka Ogrodowa
akrewetkarium jest dość małe wiec ściana nie będzie duża ok dzięki za info

Akwarium 120L, 14L, 50L, Krewetki red cherryi black crystal, Cambarellus puer , Kiryski, Neony, CO2 z Bimbrowni

POZDRAWIAM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 21:09
Post: #4
RE: Siatka Ogrodowa
Ja mógłbym polecić peacock moss. Willow rośnie duży i rozłożysty, jawajskiego niestety nie miałem, a z wgłębką <nie jest mchem> może być problem w dolnych partiach gdzie jest mniej światła lecz to zależy co tam masz za światełko w akwarium.

Peacock Moss rośnie dość zbity i takimi jakby warstwami więc fajnie to wygląda.

Zapraszam: Blog akwarystyczny - wiele przydatnych informacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 21:24
Post: #5
RE: Siatka Ogrodowa
posiadam ten peacock moss ale w bardzo małej ilości więc nie podawałem go bo go nie użyje. oświetlenie led i dodatkowo świetlówka podobną do tej http://www.tukan24.pl/oswietlenie-krewet...ght-5.html tylko 25W

Akwarium 120L, 14L, 50L, Krewetki red cherryi black crystal, Cambarellus puer , Kiryski, Neony, CO2 z Bimbrowni

POZDRAWIAM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Restart akwa pytanie o ziemię ogrodową bartek98 17 29,386 29-08-2013 20:17
Ostatni post: bartek98



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości