Odpowiedz 
"Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
06-12-2014, 10:16
Post: #25
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
Wiedza sprzedajacych w tym sklepie jest wielka jak sarni ogon.... Tez mialem doswiadczenie z tymi panami.. Pytalem o czarne podloze, drobne o zaokraglonych krawedziach itd.. bo mam ryby kopiące, wymienilem tez jakie ... PAn podal mi paczke mowiac ze "to sie najbardziej nadaje" zobaczylem ostre jak zyletki drobne blaszki czegos tam.. a na paczce wielki tlusty czerwony napis.. nie nadaje sie do zbiornikow z rybami kopiacymi Smile) pokazalem PAnu ze ... "ale tu jest jasno napisane ze to nie nadaje sie do ryb kopiacych" .. na co Pan zadal mi pytanie "a jakie ma Pan ryby kopiace" ... po czym podziekowalem nie dyskutujac juz wiecej gdyz doszedlem do wniosku ze Pan powinien pietruszke na rynku sprzedawac.. Nie jestem specajlista w zakresiw ryb ale jak wygladaja kiryski wiedza nawet ci co akwarium nie maja Smile)) Nie ukrywam jestem rozczarowany co sie z tym sklepem stalo,, jeszcze czas jakis temu byl to jeden z lepszych sklepow z rybkami i roslinami.. Rybki byly zawsze zdrowe.. wyselekcjonowane i chyba najwieksza oferta roslin.. Ale to juz bylo.. szkoda.. Bo niewiele tych sklepow w Poznaniu.. NIe liczac marketow.. Wiem ze to nie pieniadze czy czas spedzony z klientami powoduje ze tak sie ta prace traktuje tylko checi..pasja... gdy lubi sie swoja prace lub nie. Dla porownania gdy wchodze rowniez do sklepu akwarystycznego na os.Przyjazni to az sie serducho raduje.. Akwaria czyste.. pieknie zrobione,, chlopak ma serce do tego co robi.. A tez przychodza "Ciezcy" klienci czego sam bylem swiadkiem Smile)) Zreszta Znacie ten sklep bardzo dobrze Smile POzdrawiam
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań - Max - 06-12-2014 10:16



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości