Odpowiedz 
Gdzie zamowic akwarium?
06-03-2014, 10:44
Post: #1
Gdzie zamowic akwarium?
Niedawno odebrałem baniak opti -60x30x35wys.Jednak po zalaniu widzę ,że dłuższa szyba jest wypukła. Niby to jest normalne zjawisko ale nie daje mi to spokoju i prawdopodobnie będę robił baniak ze szkła 8mm.
I pytanko ,czy ktoś ma akwarium Optiwhite robione w Aqua Medic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 11:01
Post: #2
RE: Gdzie zamowic akwarium?
Czemu nie z 10mm od razu ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 13:04
Post: #3
RE: Gdzie zamowic akwarium?
Próbujesz pomóc czy nabijasz sobie posty?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 13:37
Post: #4
RE: Gdzie zamowic akwarium?
Zwyczajnie przesadzasz, na całym świecie robi się zbiorniki OW tych rozmiarów ze szkła 5-6mm i nikt nie ma problemów, a Ty chcesz zastosować szybę z której robi się zbiorniki 200L.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 14:00
Post: #5
RE: Gdzie zamowic akwarium?
Jeżeli chłopak chce i będzie się z grubszym akwarium czuł bezpieczniej to co mu bronisz.

Matoole musisz wziąć pod uwagę że akwarium na szybach 8mm też pewnie będzie miało wypukłą szybę, tylko mniej.

Co do Aqua Medica to akwaria dobrze kleją, ale tani nie są. Nie wiem jak to ze szlifem, bo w ramach oszczędności większość szkła obecnie idzie do nich z chin i jak oglądałam akwarium sklepowe to powiem że szlif to nie to czego bym oczekiwała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 14:10
Post: #6
RE: Gdzie zamowic akwarium?
Zapytaj w:
Zoo-Grande
Aqua-Nature
Jowi
Cała trójka robi ładne zbiorniki (widziałem), chętnie Ci podpowiedzą co i jak.
Szczegóły handlowe, to już kwestia negocjacji.

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 14:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2014 14:58 przez matoole. Powód: Nowe informacje)
Post: #7
RE: Gdzie zamowic akwarium?
@masło_82 ,wiem z jakich szyb robią baniaki,wiem też że co jakiś czas ktoś zdziwiony zadaje pytanie- dlaczego pękł mu baniak.Niezbyt często, ale nie chcę być w grupie zadającej te pytanie.Moje Opti ma frezy na każdej krawędzi (?),a że to moje pierwsze akwarium dopiero niedawno dotarło do mnie,że szyba 6mm frezowana obustronnie daje tylko 4mm powierzchni sklejonej.Również to mnie martwi.
@ Dunar ,swój baniak kleiłem w Jowi.Poszukuję trochę lepszego wykonania Cool dlatego pytałem o baniaki AquaMedica.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 15:41
Post: #8
RE: Gdzie zamowic akwarium?
widziałem baniaczki w aqua nature i jakośc jest rewelacyjna, cena oczywiście adekwatna do jakości, choć ja jestem zdania że na takim baniaczku już nie ma co oszczędzać, lepiej dołożyć 100 lub 200 zł niż przez cały okres jego stania w salonie czuć niedosytSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 16:13
Post: #9
RE: Gdzie zamowic akwarium?
Dla informacji mam Opti 80x35x40 szkło 8mm i także jest wypuklosc na środku jest 35.8
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 19:40
Post: #10
RE: Gdzie zamowic akwarium?
http://terrarobson.pl/akwaria.html

Mam nadzieję że NIKt nie uzna tego za reklamę. Nie mam w tym żadnego interesu.
Tu robią pożądane szklanki. Cena przyzwoita. Zadzwoń i będziesz wszystko wiedział. Szlif krawędzi plus fuga od środka. Każdy kształt.

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 19:49
Post: #11
RE: Gdzie zamowic akwarium?
Hm może można by zrobić Temat zbiorczy firm oferujących klejenie akwarii terarri? Na przyszłośćnapewno komuś pomoże?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 20:55
Post: #12
RE: Gdzie zamowic akwarium?
Jak Opti to polecam Aqua-Nature naprawde mają dobrego szklarza Smile

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie zamowic akwarium w Poznaniu 1200L arrowb 22 41,493 21-11-2013 12:57
Ostatni post: Dziku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości