Odpowiedz 
krewetki
16-02-2014, 14:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2014 14:12 przez edison.)
Post: #16
RE: krewetki
jedi1978 napisał(a):W Poznaniu na Małopolskiej 2 - jeden pan sprzedaje krewetki, czesto ogłasza się na tablicy. Jakie ma to nie wiem bo nie mam krewetkarium. Ogólnie poszukaj na w/w stronce - myślę że coś znajdziesz.
Mikołaj napisał(a):Ten pan to ma szajs. Trzymane w rosole.

Mikołaj dasz jakieś fakty albo zdementuj informacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2014, 14:19
Post: #17
RE: krewetki
Drążysz nie potrzebnie. Sensacji szukasz, pozatym sam tak mówiłeś i widzieliśmy. Nie próbuj się wykręcać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2014, 14:24
Post: #18
RE: krewetki
Witam,
posiadam różne krewetki w mojej hodowli, również Red Crystal od A do SSSS. Zapraszam na PW.
Rafał
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2014, 14:28
Post: #19
RE: krewetki
Powiedziałem tylko że jedno z akwari miał brudne od osadu kamienia i dlatego to nieładnie wyglądało ale to jego sprawa ,reszte ma super jak i rośliny i ryby.Sam kupowałeś,byłeś zadowolony więc nie próbuj się wykręcać. Smile

Koniec tematu bo to nie ten temat. Z krewetek miał wtedy kundle Babaulti dlatego nie kupiłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2014, 15:13
Post: #20
RE: krewetki
Dodam jeszcze że BrunoPl ma krewety kwestia zadzwonić i się umówić. Co do Małopolskiej mam jeszcze jedno "ale" Czekałem na odpowiedź a ta przyszła po 2 miesiącach. Kupowałem byłem zadowolony, już nie jestem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2014, 20:30
Post: #21
RE: krewetki
Mikołaj napisał(a):Dodam jeszcze że BrunoPl ma krewety kwestia zadzwonić i się umówić. Co do Małopolskiej mam jeszcze jedno "ale" Czekałem na odpowiedź a ta przyszła po 2 miesiącach. Kupowałem byłem zadowolony, już nie jestem.

Byłem u niego co prawda tylko raz, ale uwierz mi miał tam tylu klientów i non stop telefon mu dzwonił, że nie odbierał telefonu w ogóle, bo nie dał by rady obsłużyć klientów na miejscu. Poza tym IMO ma duży wybór ładnych korzeni i skałek.

Akwarium 300 l |Pielęgnice: Miodowe i Meeka | Filtracja - HW-302 i JBL e901|
Akwarium 50 l | Kotnik: mieczyki zielone odmiany dzikiej i młode Miodowe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2014, 23:32
Post: #22
RE: krewetki
A ja jak szukam kreweci to ide do Lemura i zawsze wychodze zadowolony.

Od dawna i trwale Nr -1 " Robale " Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2014, 12:59
Post: #23
RE: krewetki
Hej, ja mam w tej chwili kilka Pand i cristali spoted head na sprzedaz. Tak jak juz oftopujemy to ja mam u siebie wszystkie taiwany od pand przez kingkongi, taimosury i pinto. Nawiazujac do narracji kuchennej to u mnie jest prawdziwy kapusniak:-) kto widzial potwierdzi.

Wysłane z mojego ZTE Blade G przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości