Odpowiedz 
Azja
15-02-2014, 21:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2014 21:18 przez Adam.)
Post: #16
RE: Azja
Z atrakcyjnych danio-to polecam choprae. Co do stadnych to jest masa brzanek-ale te zasadniczo lubią chłodniejszą wodę jak gurami no i niektóre gatunki lubią podskubywać. Ciekawe brzanki i nader spokojne-to np. wiśniowe. Ludzie nie wciskajcie na silę wszędzie galaxy, bo ta ryba nie nadaje się do zestawiania z tak dużymi stworami jak gurami a do tego dopiero duże stado byłoby dostrzegalne w dużym zbiorniku pod warunkiem,że nie miały by się gdzie chować, bo jak wiadomo-to ryba wiecznie skrywająca się przed okiem właściciela akwarium no chyba, że się ma gołe szkło.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2014, 22:20
Post: #17
RE: Azja
Panowie szacunek dla waszej wiedzy jest naprawdę imponująca,ale nie da się chyba stworzyć idealnego (naturalnego) biotopu w 500l jedne ryby gryzą jedne ganiają następne są zbyt ruchliwe ale wszystkie są z Azji ,więc jakieś 60% jest za mną , jak nie prze rybie to będzie dobrze .Ogólnie dzisiaj wpuściłem co nie co.Devilred

Mój kanał na Youtube
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2014, 22:38
Post: #18
RE: Azja
A ja dolożyłbym po prostu danio lamparcie z 30 szt

750 pielęgnice,500 roślinne, 50 krewetkarnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2014, 23:08
Post: #19
RE: Azja
Ostatnie 2 pozycję jakie podałem to z ręką na sercu-mogę napisać-nie ganiają i nie gryzą. Jeżeli cokolwiek piszę-to piszę z własnego doświadczenia-nie stosuję wodolejstwa. Devilred
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości