Odpowiedz 
Akwarium biotopowe [Azja]
12-11-2014, 19:58
Post: #16
RE: Akwarium biotopowe [Azja]
Kamikaze rozgoryczenie zbyt duże. Poza tym w 54 litrach welona też bym nie trzymał Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2014, 20:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2014 20:31 przez Kamikaze14.)
Post: #17
RE: Akwarium biotopowe [Azja]
Miałem nic nie pisać, by się nie denerwować. Ale jak widzę pytanie Amonhella, czy nie za dużo ryb w zbiorniku i odpowiedź "Tak się tylko wydaje bo one przy szybie siedzą a reszta akwarium pusta." to nie powiem co mnie strzela. Doradzałem już osobom, które nie miały zielonego pojęcia o akwarystyce, były i takie co myślały, że do zbiornika można wlać wodę gazowaną z butelki. Wystarczyło, że poczytały to i owo o doborze obsady do zbiornika, parametrów wody, wymaganiach roślin, zasadach nawożenia etc. Małe korekty w planach i mają zbiorniki, że mucha nie siada. Wystarczy chcieć, poświęcić te parę godzin na lekturę i nie zgrywać cwaniaka, nie katawać tych biednych stworzeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2014, 20:54
Post: #18
RE: Akwarium biotopowe [Azja]
najbardziej podoba mi się stwierdzenie, że to biotop Papua Nowa Gwinea Smile
poczytać, popracować i pokory...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2014, 22:36
Post: #19
RE: Akwarium biotopowe [Azja]
Kamikaze14 zamiast tak się rozpisywać poczekałbyś aż odpisze ile to szkło ma litrów. Ale jak zwykle największe mądrale na forum się rozpisują. Te akwa ma 112 litrów. A pisząc ze siedzą przy szybie miałem na myśli że to złudzenie że jest ich tak pełno. Ale potwierdzenie jest że na forum nie ma co szukać pomocy lub jakieś informacji bo mądrale zaczynają atak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2014, 22:40
Post: #20
RE: Akwarium biotopowe [Azja]
na tym forum zdecydowanie znajdziesz pomoc i dobre słowo, ale naprawdę na zdjęciach wygląda to to na puszkę z rybami...
gdzie tam widzisz biotop? trawki troszkę i tęczanki i już biotopowe akwarium?
rozumiem, że mają byc kamyczki, kamienie korzenie i zielsko... ale póki co to nie wygląda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2014, 23:08
Post: #21
RE: Akwarium biotopowe [Azja]
Koledzy nie pisałem że mam typowy biotop ale że próbuję stworzyć biotop.A to jest różnica. I dlatego zwróciłem się do autora tego wątku. Ale tak na prawdę to niektórzy mogli by sami przeczytać co wcześniej napisałem a potem pisać coś. Ale dzięki za odpowiedzi i zakończmy temat. Życzę powodzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2014, 23:35
Post: #22
RE: Akwarium biotopowe [Azja]
"Koledzy nie pisałem że mam typowy biotop ale że próbuję stworzyć biotop."
I staraj się dalej!Najważniejsze to aby się nie poddawać.Życzę powodzenia.
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2014, 12:20
Post: #23
RE: Akwarium biotopowe [Azja]
Poddaj się, 112L na tęczanki to za mało. Znajdź sobie mniejsze gatunki ryb.

Dla ryb które masz to zbiornik długości min. 120-150 cm. To bardzo ruchliwe ryby.

Nawet rak ma mało miejsca Wink

Pozdrawiam Bartosz
YT: exoticHobby
FB: exoticHobby
@arrowsworld

Akwarystyka
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości