Odpowiedz 
Warsztaty w peHa:68
27-01-2014, 21:24
Post: #1
Warsztaty w peHa:68
[Obrazek: 1.jpg]

Fotorelacja z Warszawy:
http://www.akwa-mania.mud.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2014, 22:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2014 22:09 przez Benon. Powód: Nowe informacje)
Post: #2
RE: Warsztaty w peHa:68
" Koledzy z Wielkopolskiego Towarzystwa Miłośników Akwarystyki, którzy przyjechali z Poznania podzielili się ze wszystkimi bardzo słusznymi uwagami na temat kupowania tanich reduktorów a wcześniej poruszyli także tematykę oświetlenia akwarium."
alarmowiec, masło, jak wrażenia ? Miny na fotach pokerowe Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2014, 22:58
Post: #3
RE: Warsztaty w peHa:68
Szkoda że termin mi kolidował. Czekam na kolejne warsztaty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2014, 00:52
Post: #4
RE: Warsztaty w peHa:68
Wiadomo fajnie było, miło jest podyskutować. Bardzo fajne miejsce, w tym sensie, że można zobaczyć na żywo produkty, których nie zobaczymy nigdzie indziej, bo albo ich nikt nie ma, albo nie wiemy że istnieją.
Choćby lampa która wisiała nad zakładanym zbiornikiem, kosztuje 2800zł i nie jest to ADA Smile

Można było zobaczyć i przekonać się, jakie wrażenie, robią wysokiej jakości materiały dekoracyjne, które wcale nie muszą być drogie, w zbiorniku użyto skały kosztującej 25zł za kilogram, gdzie praktycznie nie ma odpadu, korzenie około 60zł za kilo i też zero odpadu, można brać w ciemno jeśli tylko mamy odpowiednio duży zbiornik. Ja sam pierwszy raz widziałem użycie piasków ADA, i chyba faktycznie nie warto innych używać, bo niby drogie, ale wystarczy niewielka ilość, a trudno szukać produktu który by temu dorównał wyglądem.

Tak czy inaczej warto odwiedzić to miejsce, można podyskutować, dowiedzieć sie czegoś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Warsztaty akwarystyczne w peHa:68 kocan1 0 4,442 31-03-2014 21:57
Ostatni post: kocan1
  Nowa aranżacja w sklepie peHa:68 kocan1 0 4,400 13-11-2012 23:56
Ostatni post: kocan1



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości