Odpowiedz 
Witam na forum
14-01-2014, 17:24
Post: #1
Witam na forum
Chciałem się przywitać na forum. Czytam wasze posty regularnie od ponad miesiąca i myślę że najwyższy czas się ujawnić Wink
Krótko o mnie.
Zaraziłem się akwarystyką jeszcze w młodości ale przez długi okres (liceum, studia, praca) nie miałem akwarium. Niestety pół roku temu nastąpił nawrót choroby - synowi zamarzyło się zwierzątko. Po negocjacjach stanęło że zakupimy akwarium i furby (nie pytajcie...).
W ten sposób stałem się opiekunem akwarium o pojemności 60 litrów. Z gotowego zestawu zostało tylko szkło i pokrywa. Reszta wymieniona na lepsze komponenty tj. oświetlenie, grzałka, filtr kubełkowy.
Kolejne stadium choroby rozpoczęło się na początku stycznia i zwie się nowe akwarium. W związku z tym zapewne będę was zamęczał i z góry proszę o wyrozumiałość Smile

Żeby nie było że samo lanie wody tu odstawiam to podaję link do ciekawej publikacji firmy Tropica. Dla tych co jej nie znają to warto się z nią zapoznać - świetnie sfotografowane rośliny i opisy:
http://www.emagcloud.com/djursgruppen/Tr...ENG_ny.pdf
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2014, 18:35
Post: #2
RE: Witam na forum
Witamy stałego bywalca. Wink

RadekF napisał(a):Kolejne stadium choroby rozpoczęło się na początku stycznia i zwie się nowe akwarium. W związku z tym zapewne będę was zamęczał i z góry proszę o wyrozumiałość

Toż to woda na młyn. Tu są sami męczennicy, nie miej litości. Yes

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2014, 18:54
Post: #3
RE: Witam na forum
Bardzo ciekawe materiały podałeś w linku.
pzdr
Marmota
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  witam :) Svenja 2 7,725 24-05-2017 20:26
Ostatni post: alarmowiec
Sad witam jestem nowy sledze fora gdyz mam problem DejV 7 15,371 29-06-2016 10:51
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości