Odpowiedz 
Duch Amazoński ( brazylijski )
28-12-2013, 10:28
Post: #1
Duch Amazoński ( brazylijski )
Witam.Mam akwarium o pojemności 400l. W nim żyją : 2 Ramirezki (parka), 10 Zbrojników niebieskich,4 Kiryski pstre, 1 Kiryśnik czarnoplamy, no i dwa wspomniane w temacie Duchy Amazońskie(Brazylijskie) .Na początku pływały w akfa same Duchy z Zbrojnikami.Wtedy Duchy po zapoznaniu swobodnie pływały.Ale potem dołożyłem inne wymienione wyżej rybki i Duch pływają tylko w kriówkach,a wypływają z nich tylko na żer. Czytałem że Duch lubią się chować,ale mam pewne obawy,bo wcześniej normalnie pływały a teraz tylko na żer.Czy któreś z ryb które z nimi żyją mogły je zdominować?Jak tak to jaka(wszystkie ryby są mniejsze od Duchów).
Dzięki za wszystkie podpowiedzi.Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2013, 11:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2013 11:19 przez jar300. Powód: Nowe informacje)
Post: #2
RE: Duch Amazoński ( brazylijski )
Też miałem ducha i było identycznie, lecz całą swoją urodę pokazywał po zgaszeniu światła. Porób mu kryjówki w taki sposób byś widział go jak w nich się chowa. Teoretycznie jest on ślepy. Akwa duże ryb mało więc nie sądzę że to przez rybki. Zmieniales wystrój w akwarium, dodaleś roślin ?Kryjówki powinny bys w taki sposób by były odwrócone w stronę przodu akwarium. Porusza się za pomocą elektrolokacji więc będzie się raczej poruszać przy przedmiotach a nie środkiem akwarium jak rybki.

Sklep zoologiczno-akwarystyczny AQUAZOO
www.aquazoo24.pl

Moje akwaria: 220l malawi z pyszczakami yellow
30l kostka aquael bojowniki + neonki
20l kostka aquael krewetkarium red cherry
10l kostka aquael krewetkarium
10l kostka aquael danio lamparcie zielone
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2013, 12:39
Post: #3
RE: Duch Amazoński ( brazylijski )
Tak zmieniałem wystrój akwarium,ale on już wcześniej się tak chował.
A nagłe zapalanie światła i gaszenie po chwili może mieć coś z tym wspólnego?
Bo mam młodsze od siebie rodzeństwo i cały czas zapalają światło i je gaszą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości