Odpowiedz 
Salon akwarystyki naturalnej.
14-12-2013, 22:07
Post: #1
Salon akwarystyki naturalnej.
W Poznaniu oto na ul. Aleja Wielkopolska 12 znajduje się fajny sklepik, którego ofertę mamy na forum ale jeżeli chodzi o obsługę i wrażenie to naprawdę pierwsza klasa. Ceny jak dla mnie bardzo fajne i towary. Może na wejściu wydaje się ubogo ale jak zapewnia Pan, który mnie obsługiwał ściągnąć idzie praktycznie wszystko. W kwietniu będę tam brał na zamówienie akwarium OW. Sposób sklejenia szkiełek wystawowych nienaganny, nie widać praktycznie silikonu. Dla krewetko-maniaków dodatkową zaletą będą niewątpliwie fakty iż jest dostępne podłoże benibachi i linia Shrimp Nature.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2013, 23:03
Post: #2
RE: Salon akwarystyki naturalnej.
http://www.akwarysci-poznan.pl/forum/sho...p?tid=5066

200L.............Loading
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2013, 12:42
Post: #3
RE: Salon akwarystyki naturalnej.
Dokładnie tak korzenie są w naprawdę dobrej cenie i starannie wybierane. Chwyciłem pierwszy lepszy korzeń i już miałem w głowie co najmniej 5 pomysłów na aranżację. Oby takie ceny się utrzymały Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2014, 21:22
Post: #4
RE: Salon akwarystyki naturalnej.
Potwierdzam. Korzenie genialne, kamienie jakich długo szukałem. Wybór roślin nie wyobrażalny. Zapytałem o "jakąś" żabienice i mogłem wybierać z ponad 30 gatunków. Czekam na otwarcie sprzedaży roślin na miejscu Smile. Zawsze można liczyć na pomoc czy porade lub poprostu podyskutować. Polecam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2014, 11:36
Post: #5
RE: Salon akwarystyki naturalnej.
Wczoraj również, byłem kupiłem korzeń i kamienie. Ceny rewelacyjne, obsługa również. Dość duży wybór i mega plus za pomysł z możliwością ułożenia wstępnej aranżacji. Zdecydowanie polecam, warto posiedzieć i porozmawiać.

"I w akwarium małej rybie
Świat nie kończy się na szybie."

Roman Gorzelski

Aktualne:
43l - Nature - http://wtma.pl/showthread.php?tid=8335
43l - Nature 2 - http://wtma.pl/showthread.php?tid=8865
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2014, 12:44
Post: #6
RE: Salon akwarystyki naturalnej.
Jak najbardziej polecam. Bardzo miła obsługa. Dużo dla początkujących jak i zaawansowanych - zarówno towarów jak i cennych porad Wink
Kupowałem skałki ( dużo ciekawych i jak kolega wyżej pisał można wstępnie poukładać ), nawozy, rośliny
( naprawdę polecam bo świetny stan i porcje duże )
a i jakby czegoś na miejscu nie było to nie ma problemów ze sprowadzeniem

[ tanganyika ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 10:09
Post: #7
RE: Salon akwarystyki naturalnej.
Polecam, świetna i profesjonalna obsługa. Ceny rewelacyjne, duży wybór kamieni i korzeni. Zdecydowanie polecam. Jeden z lepszych sklepów w Poznaniu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 20:01
Post: #8
RE: Salon akwarystyki naturalnej.
W Poznaniu oto na ul. Aleja Wielkopolska 12 znajduje się fajny sklepik, którego ofertę mamy na forum ale jeżeli chodzi o obsługę i wrażenie to naprawdę pierwsza klasa.
Panowie chyba sobie jaja robicie..
To jest Ciemnia a nie sklep akwarystyczny ... Jesli to sa te "Dobre sklepy" To ja sie wypisuje

(14-12-2013 22:07 )Barbosa napisał(a):  W Poznaniu oto na ul. Aleja Wielkopolska 12 znajduje się fajny sklepik, którego ofertę mamy na forum ale jeżeli chodzi o obsługę i wrażenie to naprawdę pierwsza klasa. Ceny jak dla mnie bardzo fajne i towary. Może na wejściu wydaje się ubogo ale jak zapewnia Pan, który mnie obsługiwał ściągnąć idzie praktycznie wszystko. W kwietniu będę tam brał na zamówienie akwarium OW. Sposób sklejenia szkiełek wystawowych nienaganny, nie widać praktycznie silikonu. Dla krewetko-maniaków dodatkową zaletą będą niewątpliwie fakty iż jest dostępne podłoże benibachi i linia Shrimp Nature.

Panowie chyba sobie jaja robicie..
To jest Ciemnia a nie sklep akwarystyczny ... Jesli to sa te "Dobre sklepy" To ja sie wypisuje

edison napisał(a):
k2b napisał(a):Polecam, świetna i profesjonalna obsługa. Ceny rewelacyjne, duży wybór kamieni i korzeni. Zdecydowanie polecam. Jeden z lepszych sklepów w Poznaniu

matoole napisał(a):Pierwszy post i już reklama?

Temat tego wątku to opinie w tym sklepie , to jedna z nich . Coś nie tak ?

JEsli to jest "lepszy sklep" To co wy ludzie narzekacie na Filomuche??
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 20:38
Post: #9
RE: Salon akwarystyki naturalnej.
Sklep pomimo wrażenia słabo wyposażonego nie mającego ryb i nie wielką liczbe roślin na stanie. Zajmują się głównie zakładaniem i serwisowaniem akwariów.Lecz sprzedawcy są naprawdę przyjaźni i posiadają rzeczy których nie znajdziesz w innych sklepach.
Po pierwsze szklane rurki, ceny 70 do 80 zł za komplet jakość lepsza niż RA (sprawdzałem) w tamtym sklepie to 150 i 170 zł a komplet więc przepaść cenowa, dodatkowo atutem jest klejenie akwariów OW najwyższej podkreślam NAJWYŻSZEJ jakości dostępnej na rynku, sprowadzenie czego się chce nie trwa jak w innych sklepach nawet do 2 tygodni towar jest max 2 dni później do odbioru, nawet można się ugadać że po wpłacie na konto kurier towaru nie dostarcza im tylko tobie pod drzwi.
Jak dla mnie plusem jest również ich współpraca z hurtowniami z akwarystyką morską, dzięki nim założenie mojego akwarium było o około 300-400 zł tańsze niż jakbym zamawiał sprzęty w sklepach wysyłkowych. Każdy wymieniony sklep jest "lepszym sklepem" bo każdy posiada jakieś atuty pozwalające utrzymać mu się na rynku i sprawia że klienci wracają i zachwalają, tyle z mojej strony
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 20:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2014 20:46 przez edison.)
Post: #10
RE: Salon akwarystyki naturalnej.
Ten sklep jest nastawiany na innych klientów niż u Filomuchy. Porównanie w ogóle nie wchodzi w grę bo tutaj mamy sprzęt,hardscape akwarium,rośliny,akwaria, specyfiki itp. których możemy nie spotkać w innych sklepach w poznaniu.
Sam stchórzyłeś zakupy u pana F. a tutaj wyrzucasz narzekania?
Jaka ciemnia ?

Ostatnio coś dużo narzekania na sklepy, ale czy rzeczywiście uzasadnione ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 21:14
Post: #11
RE: Salon akwarystyki naturalnej.
Max napisał(a):JEsli to jest "lepszy sklep" To co wy ludzie narzekacie na Filomuche??

jeżeli faktycznie byłeś na al. wielkopolskiej 12 i narzekasz to chyba już żaden sklep w Poznaniu ba w pobliskich województwach Cię nie zadowoli. Może poprostu sam nie wiesz czego chcesz!!!!!

Dużo tu napisano o różnych sklepach ale ja pamiętając sklepy z lat 70,80 nawet 90 -tych zauważam znaczną poprawę obecnie jest w pozaniu parę sklepów powiedziałbym wybitnych w tym ten z al. wielkopolskiej, parę dobrych i wiele średniaków.
Co do cen oferowanych w sklepach cóż jest wolny rynek i każdy może kupować tam gdzie chce albo a dyskoncie albo w delikatesach- ja wybieram delikatesy.
pozdrawiam kolegów akwarystów

750 pielęgnice,500 roślinne, 50 krewetkarnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2014, 00:13
Post: #12
RE: Salon akwarystyki naturalnej.
Wyczyściłem temat z tzw. luźnych przemyśleń, niekoniecznie opiniotwórczych w temacie Salonu Akwarystyki Naturalnej.
Przypominam, że to forum akwarystyczne, a nie portal społecznościowy.

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2015, 21:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2015 21:52 przez ro_soch.)
Post: #13
RE: Salon akwarystyki naturalnej.
Byłem w sklepie, jest jak najbardziej nastawiony na akwarystykę profesjonalną, bardzo dobry asortyment, niedostepny w innych sklepach zoologicznych. Sprzedawczyni bardzo rozmowana, znająca się w temacie. Z resztą nie ma co się rozpisywać, polecam się przejść i samemu zobaczyć, powiem tylko ze innego sklepu na takim poziomie w Poznaniu nie znalazłem Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2015, 10:22
Post: #14
RE: Salon akwarystyki naturalnej.
Lubię tam zaglądać bo jest sympatycznie Smile
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości