Odpowiedz 
zbrojnik
26-11-2013, 19:19
Post: #1
zbrojnik
Hejka !
szukam rybki zbrojnika L46
[Obrazek: x6p5.jpg]
tylko nie ze sklepu ,tanie nie są ,a żeby cos przetrwało ze sklepu graniczy z cudem.

Mój kanał na Youtube
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2013, 22:43
Post: #2
RE: zbrojnik
Tanie nie są czyli ile chcesz dać i popytam.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2013, 22:59
Post: #3
RE: zbrojnik
Tylko uważaj na mopsy Smile

200L.............Loading
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2013, 23:23
Post: #4
RE: zbrojnik
no to teraz się spece od mopsów zlecą heh
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2013, 23:40
Post: #5
RE: zbrojnik
nie wiem co to sa mopsy a zeberka ma byc dla kolegi z niemiec .ile dam? wszystko w granicach rozsadku,popytaj.

Mój kanał na Youtube
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2013, 23:59
Post: #6
RE: zbrojnik
No właśnie jak kolega z Niemiec to tam najtańsze te ryby. U nas może garstka próbuje to rozmnażać a reszta sprowadza. http://www.meine-fischboerse.de/angebote...-1--cl.php tu niech szuka-będzie szybciej i taniej jak w PL.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2013, 05:23
Post: #7
RE: zbrojnik
w berlinie je jeden niemiec hoduje z tego os ie orientuje bo kiedyś je chciałem mieć ale cena przerazila.

Sklep zoologiczno-akwarystyczny AQUAZOO
www.aquazoo24.pl

Moje akwaria: 220l malawi z pyszczakami yellow
30l kostka aquael bojowniki + neonki
20l kostka aquael krewetkarium red cherry
10l kostka aquael krewetkarium
10l kostka aquael danio lamparcie zielone
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2013, 09:01
Post: #8
RE: zbrojnik
Bo to nie ryba za 2zł i nigdy taka nie będzie. Nie ten stopień trudności co nasze pospolite kundelki. Nie dosyć, że jest zabawa z przygotowaniem wody i jej wiecznym podgrzewaniem jak u palety to jeszcze tarła są niewielkie, bo nie słyszałem o większym jak do 20 ziaren a i tak teraz zawyżyłem ilość, bo średnia pewnie koło 12 wychodzi. W Berlinie to nie jeden Niemiec to rozmnaża i sprzedaje, bo mój kolega z Rataj własnie tam kupuje elki-i na bank nigdzie taniej nie dostaniesz-w okresie wysypu tych ryb cena schodzi do 40 euro a kiedy ich na rynku mało to nikt taniej nie sprzeda jak 75-80 euro więc i tak taniej jak w PL, bo tu ceny za ryby bez mopsa zaczynają się od 350 zł/szt więc łatwo sobie przeliczyć, że jak się chce kilka ryb to lepiej jechać do Berlina jak przepłacać w PL. A codo mopsów to historia tej wady nie jest długa jak mi się zdaje ale nagłośnienie jej wynika z frustracji naszych krajowych "hodowców", którym się nie podoba zapewne, że jak ktoś chce elki to sprowadza z Niemiec a nie przepłaca u nich. A większość z nich i tak je przywiozła ..................z Niemiec, bo żeby mieć stadko 100 młodych do sprzedania to trzeba mieć kilka par, które systematycznie się wycierają a z tym wielu ma kłopot. Mops dla tych co nie w temacie-to wada polegająca na zniekształceniu głowy zbrojnika-przyczyna jej nie do końca jasna-część może być uwarunkowana genetycznie a cześć może powstawać przy opuszczaniu jaja. No to tyle w temacie. Resztę doczytajcie jak kogoś zainteresuje sprawa elek. PS. duże stadko tych ryb ma mój kolega na Os. Stare Żegrze ale dla siebie-nie na handel.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2013, 13:10
Post: #9
RE: zbrojnik
dziekuje bardzo

Mój kanał na Youtube
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości