Wątek zamknięty 
Spotkanie 16.02.2011
15-02-2011, 17:20
Post: #16
 
MrFish napisał(a):Hej, jestem nowy jak widać Biggrin Nie wiem jeszcze na pewno, ale raczej zjawię się jutro . Jeżeli mnie nie będzie, przyjde za tydzień. Pytanko : ktoś by mi na takim spotkaniu troche podpowiedzial jak najlepiej zaczac, tak indywidualnie ? ( na razie w fazie ..yyyy.... wyboru akwa :mrgreen: .


Najlepiej zacząć od browara Wink

A tak poważniej nie pytaj na spotkaniu Alarma, bo przydługi wykład z instrukcją dozowania soli włącznie (bez możliwości przerwania) masz gwarantowany Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 19:02
Post: #17
 
Witam ! Jako że nie jestem pełnoletni to wogóle czy moja obecność będzie mile widziana ? Ale zjawię się napewno bo muszę przekazać krewety Svenji .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 19:15
Post: #18
 
Zapraszamy, nie będziesz jedynym nieletnim. Kolejny kreweciarz jest bardzo mile widziany.

Ja też się raczej pojawię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 19:21
Post: #19
 
W takim razie mam prośbę o kilka świderków jakby ktoś był tak miły i użyczył paru . Sam przyniosę trochę Erect mossu z przycinki .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 19:43
Post: #20
 
Biter napisał(a):A tak poważniej nie pytaj na spotkaniu Alarma, bo przydługi wykład z instrukcją dozowania soli włącznie (bez możliwości przerwania) masz gwarantowany Wink

Ciągle mi przerywacie a tak wogóle to nie pamiętam zebyś kiedykolwiek cos słuchal z tego co mówie więc skąd te wnioski Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 20:50
Post: #21
 
Też myślę żeby przyjść, sesja i studia dały załapać drugi oddech Smile Planuję na dniach odpalić moją 200'tke i wszem i wobec zgłaszam się z zapytaniem o 'nadmiarowe' gatunki roślin Wink

W obsadzie planuję takie gatunki jak:

Rotale
Hemianthus'y
Cabomby
Eleocharisy
Mchy
Limnophilia Aromatica

Jeśli ktoś z Poznania i okolic ma w nadmiarze takie gatunki jak te wymienione (inne też przydadzą się na początek)- bardzo chętnie je przygarnę za opłatą lub bez Biggrin Smile

Chciałbym też jutro pogadać o montażu CO2 bo mam problemy z reduktorem i nie wiem czy nie będzie potrzebny do tego zaworek precyzyjny. Jeśli macie takowy na stanie to chętnie go odkupię Smile

Pozdrawiam i do zobaczenia Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 20:51
Post: #22
 
SzymonPieta97, a nie Masz czasem za dużo krewetek ?

Pozdrawiam - Rafał - rafknaf - SQ3KO
450l. - Malawi Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 21:55
Post: #23
 
Postaram się przyjść Smile Wiadomo na kiedy będą koszulki? Wink

Pozdrawiam
Michał . Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 22:36
Post: #24
 
alarmowiec napisał(a):Ciągle mi przerywacie a tak wogóle to nie pamiętam zebyś kiedykolwiek cos słuchal z tego co mówie więc skąd te wnioski Smile

... ze zwykłej prowokacyjnej złośliwości - a tak naprawdę to miało wskazać że ma iśc prosto do Ciebie ;P

Ivan coś przestał ostatnio sie udzielać to trzeba lukę wypełniać Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 23:01
Post: #25
 
fajnie ze będą nowi Smile

szymon dziekuje bardzo Smile

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 23:33
Post: #26
 
Ivan i tak na spotkaniach tylko słuchał i to raczej w tej wyalienowanej części Forum no chyba że Svenja się pojawiała to sie bardzo rozmowny robiL . Ale fakt jak nam ivanka brakuje dobrze ze choć Mystik dorównuje kroku Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 23:36
Post: #27
 
Ma ktoś może nadmiar pokrzywy? Bo niestety nie uwzględniłem apetytów nienażartych stworów.

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2011, 00:09
Post: #28
 
Jak znajdę to przyniosę bo zupełnie nie pamiętam ci się z nią stało w czasie przeprowadzki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2011, 03:04
Post: #29
 
MrFish napisał(a):Hej, jestem nowy jak widać Biggrin Pytanko : ktoś by mi na takim spotkaniu troche podpowiedzial jak najlepiej zaczac, tak indywidualnie ? ( na razie w fazie ..yyyy.... wyboru akwa :mrgreen: .

Pod żadnym pozorem nie pytaj alarma, bo się zniechęcisz do akwarystyki Biggrin

Ale na pewno przemyśl sobie takie pytania jak:

- ile mam kasy?
- co mi się podoba (tylko ryby, ryby i rośliny, małe ryby, duże ryby, krewetki)
- na jak duże akwarium mam miejsce w domu?
- ile mam czasu na pielęgnację?

Będzie nam wówczas łatwiej coś konkretnego doradzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2011, 11:40
Post: #30
 
Ja również postaram się przyjść. Wezmę ze sobą trochę subwassertangu jeżeli ktoś reflektuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spotkanie 11.07.2011 maslo_82 6 14,453 11-07-2012 11:21
Ostatni post: Jacek
  Spotkanie 28.12.2011 Biter 16 33,223 28-12-2011 19:05
Ostatni post: marwoi1



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości