Odpowiedz 
Akwarium 30l
03-10-2013, 23:01
Post: #31
RE: Akwarium 30l
Mikołaj napisał(a):Co za problem sprzedać to kupić większe jak masz 250 zł sprzedam Ci moje działające i z razborami
a no dlatego,że nie bardzo mam miejsce na większe.Ale dziękuję za propozycjęSmile

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 23:03
Post: #32
RE: Akwarium 30l
moje nie jest duże ja jeszcze od siebie mogę zaproponować http://www.google.pl/imgres?imgurl=http:...=640&sz=40 myślę że jak gęsto obsadzisz zbiornik to 20 sztyk zmieścisz i ze spokojem nie będzie przerybione
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 02:30
Post: #33
RE: Akwarium 30l
(03-10-2013 22:53 )milka napisał(a):  Krewetki odpadają.Przepraszam,że to powiem ,ale nie podobają mi się wcale:)Spodobała mi się razbora. I zaczynam żałować,że nie kupiłam od razu większego akwarium.

Wiesz to nie jest kwestia podobania bądź nie, w akwarium z roślinami są one bardzo potrzebne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 09:04
Post: #34
RE: Akwarium 30l
(04-10-2013 02:30 )maslo_82 napisał(a):  
(03-10-2013 22:53 )milka napisał(a):  Krewetki odpadają.Przepraszam,że to powiem ,ale nie podobają mi się wcale:)Spodobała mi się razbora. I zaczynam żałować,że nie kupiłam od razu większego akwarium.

Wiesz to nie jest kwestia podobania bądź nie, w akwarium z roślinami są one bardzo potrzebne.

co nie znaczy, że muszą być, bo bez nich ani rusz. Istnieje masa akwarii bez krewetek i jest dobrze.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 10:12
Post: #35
RE: Akwarium 30l
No ale całą masa problemów z glonami, w ogóle nie występuje jeśli są krewetki, szczególnie Amano.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 20:34
Post: #36
RE: Akwarium 30l
Myślę,i myślę i wymyśliłam,że może do obecnego zestawu pasowały by skrzeczyki karłowate? Co o tym myślicieSmile?

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 20:48
Post: #37
RE: Akwarium 30l
zbiornik gęsto obsadzony i raczej będą się tłuc z resztą w okresie tarła agresywne
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 21:03
Post: #38
RE: Akwarium 30l
Dla mnie to ryba problemowa jako startowa. Nie chodzi o agresje a o jakość. Miałem chyba 20 na testach i ogólnie wszystko skończyło się po 3 miesiącach kiedy nawet nie osiągnęły dorosłości. Ryby te pochodzą z azjatyckiego importu i są słabe a do tego dochodzą pasożyty itd. a z tym sobie nie poradzisz. Wole uprzedzić niż potem czytać, że kupiłam i padły a do tego reszta ryb choruje.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 21:19
Post: #39
RE: Akwarium 30l
No to już nie wiem nic co dodaćSad mętlik mam.

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 21:22
Post: #40
RE: Akwarium 30l
raczej nie masz pola do popisu wydałbym to co masz i obsadzał na nowo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 21:32
Post: #41
RE: Akwarium 30l
No zacznij tak na spokojnie i jak z czasem nabierzesz doświadczenia to wtedy możesz przecież zmienić wszystko co z tym się wiążę. Mnie jedynie martwi, że jako pierwsze akwarium wybiera się małe a to właśnie w takim najtrudniej jest przy braku wiedzy i praktyki utrzymać stabilne warunki. #0 litrowe nie daje dużego pola manewru w rybach.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2013, 18:19
Post: #42
RE: Akwarium 30l
Dziś moje akwarium powiększyło się o dwóch nowych mieszkańców)Z czego akurat się cieszęSmile Kupiłam dwa gupiki.Jednego pomarańczowego i żółtegoSmile i tu pojawił się maleńki problemikSmile-dla pani sprzedawczyni,a wiec po prosiłam panią w sklepie,że chcę konkretny kolor rybki.A pływały różne.Rozumiem,że wyłowienie jest trudne. itp. Ale niby Kto obsadza "Moje akwarium" Pani sklepie?? Dostałam pierwszą która się złowiła.A kiedy po prosiłam,że chcę inną,pani z wielkim fochem do mnie wmawiając mi,że jest to "TA-taką pani dałam" Myślę,że zgodzicie się ze mną,że lekko żółty z czarnymi kropkami na tylnej płetwie,nie jest żółtym w całości bez owych kropeczek? Pani w sklepie nie udzieliła mi żadnej rady.Czy też jakiegokolwiek zainteresowania itp.Była baaardzo niezadowolona,że chcę inną rybkę co dało się odczuć I choć mam zaledwie kilkanaście minut piechotą do tego sklepu.Myślę,że już nic tam więcej nie kupię.

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 00:00
Post: #43
RE: Akwarium 30l
a może tak paletkę albo parkę ? a dział zażaleń na sklepy jest troszkę gdzie indziej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 00:34
Post: #44
RE: Akwarium 30l
Mikołaj nie bądź uszczypliwy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości