Odpowiedz 
Robaczek?
28-09-2013, 07:29
Post: #1
Robaczek?
Witam!
Wczoraj u mojego neonka zobaczyłem długiego stworka który wystawał jej z pyska. W czasie próby wyłowienia, rybie udało się go oderwać i to "coś" zjadła kolejna rybka... Poniżej fotki, czy to "coś" jest groźne dla krewetek ? Chodzi o rybkę na środku

http://zapodaj.net/13a1296411e68.jpg.html

wiem duże zdjęcie ale robione telefonem wiec szału nie ma
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 10:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2013 10:12 przez Lermi.)
Post: #2
RE: Robaczek?
Hmm, na pewno nie powiem, bo pierwszy raz widzę taki wynalazek Wow
Chyba, że te neony są jeszcze małe. Jeżeli nie karmiłeś ich żywym pokarmem to podziw, że dochowałeś się takiego egzemplarza.
Na pocieszenie mogę powiedzieć, że na 99% to jest skąposzczet, więc nie masz się o co martwić. Nie powiem na pewno, bo niefortunnie nie widzę go całego. Ale powiem tak - jeżeli cokolwiek stanie się Twoim krewetkom (jeżeli oczywiście nie są to Amanki, bo tym nic nie zaszkodzi) to winne będą neony, a nie te stworki. A jeśli uda Ci się znaleźć jeszcze jednego, albo najlepiej 2 robacze egzemplarze, to pakuj w kopertę, ślij na 62-081 Baranowo, ul. Topazowa 33 a gratisik Cię nie ominie.

A i składam wniosek do władz forumowych, żeby zrobiły robaczy dział, bo przyznam, że jak ktoś napisze o robalach w dziale akwarystyka ogólna, to zdarza mi się pominąć te wątki.

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 10:38
Post: #3
RE: Robaczek?
żywego niestety te rybki nie widziałySad od zawsze na płatkach i różnych mix'ach. Neonki mają ok 3-3,5cm jak uda mi się przyuważyć kolejny raz takiego robaczka na pewno wyśle Smile dziękuje za szybką odpowiedz !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 11:07
Post: #4
RE: Robaczek?
Tak czytam, o co chodzi z tym żywym pokarmem.... a teraz widzę, że tak to wyszło, jakbyś się dochował dorodnego egzemplarza ryby, a mnie chodziło o egzemplarz robala Biggrin
Tak bywa, że kupisz np ochotkę a tam w woreczku będzie przemycona jakaś dżdżowniczka.

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości