Odpowiedz 
Wystawa w Poznaniu 25-27.02.2011
26-02-2011, 19:13
Post: #61
 
Też już wróciłem i jak dla mnie to akwarystyczna porażka, o ile kocich i psich firm było sporo o tyle firmy akwarystyczne w Polsce nie istnieją, sądziłem, że powoli wraca zainteresowanie tym tematem.
Jeżeli chodzi o resztę targów to mimo wszystko na polagrze bywało więcej ciekawostek ogrodniczych, no ale 10 kaktusów do kolekcji żona kupiła
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2011, 19:26
Post: #62
 
a mi było miło, że paru z Was poznalem,przepraszam za to wyjscie ale naprawde,spieszylo nam sie ;D
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2011, 19:43
Post: #63
 
akwarystyczna poracha , miałem nadzieję ,że do tego co było w poprzednim roku dojdzie coś dla futrzaków , no i się zawiodłem
w poprzednich latach człowiek wchodził i od wejścia było można oko zawiesić , a teraz szukaj wiatru w polach (halach)
:/ :-x :?

SZKŁO POD WPŁYWEM WODY "KURCZY" SIĘ
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2011, 20:00
Post: #64
 
To może, żeby temat nie przestał być akwarystyczny:
[Obrazek: targi01.jpg]
[Obrazek: targi19.jpg]
I wszystko jasne Wink

A tu coś na co liczyłem i szczerze mówiąc się nie zawiodłem
[Obrazek: targi02.jpg]
[Obrazek: targi04.jpg]
[Obrazek: targi03.jpg]
Właściwie to zrobiły na mnie większe wrażenie niż się spodziewałem. No Ivan, bez lizusostwa powiem :spoko: :prosze: :spoko: :prosze: :spoko:

Ale, ale były tam również krewetki, całkiem ładniutkie
[Obrazek: targi05.jpg]
[Obrazek: targi06.jpg]
[Obrazek: targi07.jpg]
[Obrazek: targi08.jpg]
[Obrazek: targi09.jpg]

A na koniec coś z innej beczki... Hmm, to znaczy... z innej wody Wink
[Obrazek: targi10.jpg]
[Obrazek: targi11.jpg]
[Obrazek: targi12.jpg]
[Obrazek: targi13.jpg]
[Obrazek: targi14.jpg]
[Obrazek: targi15.jpg]
[Obrazek: targi16.jpg]
[Obrazek: targi17.jpg]
Ja tam nie narzekam sobotni spacer z tatusiem zaliczony w połączeniu z przyjemnością tatusia Wink :spoko: Tosi się podobało, więc jest ok.

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2011, 20:03
Post: #65
 
Kupiłam super mopa do wycierania łap dla psa Lol. Dla kotów zero - po powrocie uświadomiłam sobie, że nawet mebelków nie znalazłam- może ślepa jestem :shock: Za to mam super inspirację na zamaskowanie murków w ogrodzie. Szkoda, że się człowiek nie może sklonowac bo na giełdę terra nie dotarłam a nie dostałam żadnych roślinek do terrarium -oplątw, nic z tych rzeczy Sad
Za to zbiorniczki WTMA bardzo ładne i na tym można zakończyc kwestie akwarystyczne.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2011, 20:13
Post: #66
 
Jako sobotni spacer to super, bo dobra okazja do spotkania tego i owego osobnika, ale gdybym przyjechał z daleka to bym był zawiedziony. Bardzo mało żywego zwierza lecz w sumie wcześniej już sie na to nastawiłem. Co do akwarystyki to zbiorniki made in wtma naprawdę dawały rade, widać było mnóstwo osób przyciąganych do nich niczym magnesem toteż role swą spełniły znakomicie, dobra robota!

p.s. DUANDR dzięki za foty Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2011, 20:21
Post: #67
 
Szkoda tylko, że grupowej fotki nie udało się zrobić, sporo nas tam było...

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2011, 20:31
Post: #68
 
No wiesz, niektórzy nie mogli przybyć. Wink Trzeba ludziom pokazać.

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2011, 20:38
Post: #69
 
kurcze super było Smile sobota bardzo mile spędzona Smile ale właśnie grupowej fotki nie było Smile trzeba w środę nadrobić Tongue ahhh te błazenki Smile piekne byly... Smile

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2011, 20:42
Post: #70
 
DUANDR napisał(a):Szkoda tylko, że grupowej fotki nie udało się zrobić, sporo nas tam było...

Podgrupy były pstrykane z tego co widziałem, a że kilka osób przyniosło sprzęty to liczę że się z nami tu podzielą Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2011, 22:27
Post: #71
 
Żałuję że się spóźniliśmy, ale mnie się bardzo podobało, szczególnie akwa ze skalarami, zakochałem sie w tych obrośniętych mchem korzeniach oraz akwaria morskie, dziewczyny mialy ubaw, że są na żywo rybki z filmu ..Nemo, Doris itd. I te wielkie czerwone krewety robiły wrażenie.

Ale mam prośbe niech mi ktoś powie jakie to weloniaste ryby z pomarańczowymi podwójnymi ogonami, pływały w tym małym baniaczku na stoisku Tropicala?
Piękne byly

P L @ S T I - Poznań
Otoski; Black Molly; RED'ki; Gupiki; Helenki; Świderki
Moja Galeria
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2011, 22:34
Post: #72
 
PL@STI napisał(a):Ale mam prośbe niech mi ktoś powie jakie to weloniaste ryby z pomarańczowymi podwójnymi ogonami, pływały w tym małym baniaczku na stoisku Tropicala?
Śmiej się śmiej, ale to nie był taki zły pomysł ze strony Tropicala. W rozmowie przedstawiciel firmy (chyba) powiedział, że dzieci zawsze zwracają uwagę na złote rybki, po czym tylko zainteresowanej nimi Tosi, wręczył firmową smycz z dedykacją dla młodej akwarystki.
Cóż. To chyba przemyślany marketing. A zwróciliście uwagę na jakim poziomie było ustawione akwarium. Wink

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2011, 23:43
Post: #73
 
Widać Tropical nastawia się typowo na zysk i sprzedaż a nie na dobrej opinii oraz dobrych warunkach dla zwierząt.

Weight_lift
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2011, 01:11
Post: #74
 
Tak dzisiaj za to czeka nas ewakuacja na którą mamy znacznie mniej czasu niz przy instalacji . Jesli ktos może pomoć to kazda para rak bedzie cenna Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2011, 09:54
Post: #75
 
kristof napisał(a):Widać Tropical nastawia się typowo na zysk i sprzedaż a nie na dobrej opinii oraz dobrych warunkach dla zwierząt.
A znasz firmę, która działa charytatywnie? Po to własnie są takie fora żeby ryb nie kisić w słoikach. Potem nie dziwie się, że sklep podobnie musi sprzedawać, bo taka ofertę dostaje od producenta.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7-8 maja 2016r. VI Wystawa Zwierząt Egzotycznych w Poznaniu edison 8 18,418 08-05-2016 22:48
Ostatni post: edison
  Wystawa Akwarystyczna Zoo Expo 2011 - 30.09-02.10.2011 kocan1 0 4,410 02-09-2011 17:38
Ostatni post: kocan1



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości