Odpowiedz 
AQUAZOO 19-20 października 2013
21-07-2013, 10:07
Post: #1
AQUAZOO 19-20 października 2013
Jakoś nikt się nie kwapi do założenia tematu więc ja to zrobię.

Najbliższa edycja

19-20 października 2013

Podobnie jak w zeszłym roku mamy możliwość, jako WTMA, wystawienie się. Proszę aby chętni do zaaranżowania akwarium zgłaszali się.
Prawdopodobnie tak jak w zeszłym roku będziemy mieli do dyspozycji te większe akwaria, no i mniejsze też mamy zamiar zorganizować.

Na początek proszę o deklaracje ile chętnych do pomocy- ile i jakich akwariów jesteście gotowi zaaranżować. Zachęcamy również początkujących akwarystów. Nawet jeżeli nie czujecie się na siłach samodzielnie przygotować akwarium to będzie na miejscu sporo osób chętnych do pomocy.

Gdy już będziemy mieli dogadaną kwestię akwariów to ustalimy komu jakie "ozdoby" akwarium zapewnić.




Opis imprezy:

Zapraszamy do raju dla miłośników akwarystyki i terrarystyki – czekamy na wszystkich tych, którzy w rodzinnym gronie pragną spędzić niezapomniany weekend pełen rozrywki z przyrodą w tle.

Kolorowe, tętniące życiem akwaria przygotowane przez hodowców i pasjonatów akwarystyki stanowią o sukcesie tej imprezy. Główną atrakcją będą bez wątpienia IV Mistrzostwa Dyskowców. To niepowtarzalna okazja do ujrzenia najpiękniejszych okazów z całego świata. Zaprezentowane ryby stworzą ogromne wrażenie na publiczności, a wyłonienie najpiękniejszych z nich dostarczy wielu emocji znawcom dyskowców. Zapraszamy również na wystawcę zwierząt egzotycznych.

Do udziału w Aquazoo zachęcamy producentów i dystrybutorów akwariów i terrariów, wyposażenia i akcesoriów, pokarmów, preparatów pielęgnacyjnych i leczniczych oraz usług związanych z prowadzeniem akwarium i terrarium. Dla wystawców udział w targach jest okazją do spotkań z klientami oraz promocji nowości - podczas targów będzie można kupić prezentowane produkty.

Dla publiczności dodatkowym atutem jest możliwość spotkania z hodowcami, doświadczonymi akwarystami i terrarystami, którzy chętnie podzielą się swoja wiedzą i doradzą jak radzić sobie z napotkanymi problemami lub jak w ogóle rozpocząć przygodę z tą fascynującą pasją.

A przede wszystkim to szansa na spędzenie dwóch dni z fantastyczną zabawą: do soboty na terenach MTP odwiedzić będzie można Targi turystyczne TOUR SALON, a równolegle w weekend odbędą się:

Targi Modelarstwa i Gier Towarzyskich HOBBY,
Targi Rozrywki Elektronicznej POZNAŃ GAME ARENA
oraz druga edycja Targów Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 21:01
Post: #2
RE: AQUAZOO 19-20 października 2013
Czy nikt nie ma zamiaru brać udziału w imprezie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 21:39
Post: #3
RE: AQUAZOO 19-20 października 2013
Na pewno wystawię moje krewetki w ilości zbiorników nie umiem określić bo do pażdziernika jeszcze dużo czasu. Na miejscu mogę jeszcze coś zaaranżować.

Chętnych napewno będzie sporo mam nadzieje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 21:47
Post: #4
RE: AQUAZOO 19-20 października 2013
Piszę się do pomocy przez całe targi. Mogę przynieść z domu 2 kostki: 30l i 8l (tą mała co w zeszłym roku tylko z innym aranżem).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 22:13
Post: #5
RE: AQUAZOO 19-20 października 2013
ja bym coś skleił ale pojęcia nie mam jak to wygląda od kuchni co potrzeba co i jak Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 22:21
Post: #6
RE: AQUAZOO 19-20 października 2013
Mikołaj razem wspólnymi siłami coś zrobimy, kiedyś musi być ten pierwszy raz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 22:24
Post: #7
RE: AQUAZOO 19-20 października 2013
Muszę się kiedyś wybrać na spotkanie i się dowiedzieć co i jak, bo strach ma wielkie oczy, a nie taki straszny diabeł jak go malują. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 20:34
Post: #8
RE: AQUAZOO 19-20 października 2013
Mikołaj na obecną chwilę potrzeba tylko deklaracji że zajmiesz się aranżacją akwarium. Potem będziemy zbierali informacje kto co potrzebuje do akwarium, no a pomoc na miejscu tak czy inaczej dostaniesz, tyle że ja już nie będę musiała latać i prosić żeby ktoś się tym akwarium zajął.

Edison ale podaj taką minimalną ilość akwariów jaką zobowiązujesz się przygotować żebyśmy wstępnie wiedzieli ile zbiorników trzeba załatwić.

Stiep czy tylko do pomocy czy podejmiesz się opieki nad urządzaniem jakiegoś?

Może żeby było konkretnie róbmy listę

Duże akwaria:
Asia 1
Mikołaj 1

Małe akwaria:
Edison liczba?

Pomoc:
Stiep
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 21:05
Post: #9
RE: AQUAZOO 19-20 października 2013
ja moge jakieś szkiełko urządzić, roślin u mnie dostatek, jakieś korzonki poszukam może na forum nawet ktoś będzie miał na zbyciu, podłoże najwyżej zakupie bo jakby co będzie manadoSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2013, 20:39
Post: #10
RE: AQUAZOO 19-20 października 2013
I ja tak jak w ubiegłym roku pomogę i coś zaaranżuję Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2013, 22:34
Post: #11
RE: AQUAZOO 19-20 października 2013
Przywiozę 2szt. gotowe kostki 30l. z krewetkami plus mogę jeden zbiornik zaaranżować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2013, 08:31
Post: #12
RE: AQUAZOO 19-20 października 2013
Duże akwaria:
Asia 1
Mikołaj 1
bohen21 1
Jacek 1
Edison 1

Małe akwaria:
Edison liczba 2 własne

Pomoc:
Stiep

bohen21 roślinki jak najbardziej się przydadzą, ale wydawać pieniędzy nie musisz, na chwilę obecną zbieramy chętnych żeby wiedzieć ile akwariów załatwiać, jak tę sprawę ogarniemy to zaczniemy zbierać informacje kto ma rośliny i inne ozdoby akwarium. Ryby pewnie w większości wypożyczymy ze sklepów. Żwirku w zeszłym roku było tyle że nie powinno być z nim problemu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2013, 09:35
Post: #13
RE: AQUAZOO 19-20 października 2013
hej,

ja tez oczywiscie kilka malych zbiornikow z karpiencowatymi. Oczywiscie bede dostepny do pomocy od srody.

Terrarium tez jakies sie wystawi, a nawet kilka Wink

Pozdrawiam Bartosz
YT: exoticHobby
FB: exoticHobby
@arrowsworld

Akwarystyka
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2013, 10:15
Post: #14
RE: AQUAZOO 19-20 października 2013
Ja też pomogę i jeśli zostanie jakieś niezagospodarowane akwarium to mogę spróbować coś urządzić, ale to w ostateczności, bo marny ze mnie aquascaper.No
W zeszłym roku bardzo potrzebne były opisy obsady poszczególnych zbiorników i tak jak wtedy z przyjemnością się tym zajmę. W związku z tym warto by zacząć wstępnie zbierać propozycje obsady.
Osoby, które już mają gotowe zbiorniki i wiedzą co w nich będzie, mogą mi wysyłać informacje. Im wcześniej tym lepiej, będzie czas na ewentualną krytykę i korekty.
Jeśli trzeba coś wydrukować, to do formatu A3, też jestem do dyspozycji.

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2013, 16:57
Post: #15
RE: AQUAZOO 19-20 października 2013
a jeśli chodzi o koszulki z logiem forum to będzie jeszcze jakaś akcja?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r alarmowiec 121 202,673 26-10-2016 23:11
Ostatni post: maciejk1976
  Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014 Asia 197 333,874 30-10-2014 11:11
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości