Odpowiedz 
wysoka temperatura dla cr cb
22-06-2013, 21:48
Post: #31
RE: wysoka temperatura dla cr cb
ja w swojej kostce wiatraczkiem 8 cm zbilem z 29º do 23º ale nie dmucham nim na tafle wody tylko sciagnalem pokrywke z kaskady i tam polozylem wiatraczek na krawedziach filtra, dmuchajac na przefiltrowana i wyplywajaca wode... daje rade i polecam ten sposob
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2013, 15:10
Post: #32
RE: wysoka temperatura dla cr cb
u mnie wiatraczki dmuchaja na wylot wody z deszczownicy działa fajnie. Efekty widoczne tzn. nie widoczne zgony Smile

Od dawna i trwale Nr -1 " Robale " Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2013, 00:38
Post: #33
RE: wysoka temperatura dla cr cb
ja w tym roku szarpnąłem się na klimę. Urządzenie świetnie sprawdzało się jak na dworze było 35. W pokoju miałem 22 stopnie- rewelacjaSmile niestety problem pojawia się jak na dworze jest 25 i świeci słońce. W pomieszczeniu jest idealnie ale zbiorniki też mają podobną temperaturę do tego jeszcze oświetlenie i nie jest już tak fajnie. klima może by zdała egzamin gdybym miał pokój dla krewetek ale niestety takiego luksusu nie mam. Po uruchomieni w pokoju robi się przeciąg i po 15 minutach trzeba siedzieć pod kocykiem;/ wiec stare poczciwe wentylatory i tak są niezbędne.
a i jeszcze jedna uwaga, wentylatory znacznie szybciej wychłodzą zbiornik klima najpierw musi wychłodzić całe pomieszczenie. he, no i przy pierwszym uderzeniu upału nie zdążyłem jej zainstalować(trzeba wpiąć się w komin wentylacyjny) i zdechło mi pinto;/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2013, 12:57
Post: #34
RE: wysoka temperatura dla cr cb
michał84 napisał(a):przy pierwszym uderzeniu upału nie zdążyłem jej zainstalować(trzeba wpiąć się w komin wentylacyjny) i zdechło mi pinto;/
ała, to musiało zaboleć
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 17:04
Post: #35
RE: wysoka temperatura dla cr cb
troszkę;/ wyhodowałem ją z hybrydy więc po kieszeni nie poszło ale sam fakt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości