Odpowiedz 
Filtr zewnętrzny Jebo 835
10-02-2011, 22:17
Post: #16
 
Nie kłopotów nie ale zawsze jakieś doświadczenie będzie i wskazówki oraz ocena filtra Smile

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2011, 22:50
Post: #17
 
egzepoznan napisał(a):Nie kłopotów nie ale zawsze jakieś doświadczenie będzie i wskazówki oraz ocena filtra Smile
OK. Opiszę Smile
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2011, 00:35
Post: #18
 
Nie wiem jakie kłopoty mogą być z serią 2028 tak jak pozostałe to bardzo dobra konstrukcja potwierdzona choćby tym ze wszyscy od nich zerżnęli (lepiej lub gorzej) rozłączny zawór z wężami .
Miałem ostatnio możliwość oglądania i próby naprawy podróbki Eheima fitr firmy JEBAO. Niby wszystko wygląda identycznie ale jakość materiałów z których wykonane są części znacznie od oryginału odbiega nie mówiąc juz o konstrukcji eheima dająca rozebrać się do ostatniej części a w podróbce wszystko poklejone na dobre . Pewnie dlatego że i tak nie ma części zamiennych w czym oryginalny Eheim jest wzorcowy bo można dokupić każdy element nawet do modeli produkowanych bardzo dawno temu .
Nie twierdzę że to jedyne słuszne rozwiązanie niestety pewnie jedyna ale decydującą przy wyborze innej firmy jest wysoka cena filtrów firmy Eheim .
Są na rynku filtry których opinia o jakości i niezawodności jest podobna a cena jednak niższa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2011, 08:20
Post: #19
 
Alarm nie piszę o kłopotach z Eheimem 2028 tylko o dłuższym odpowietrzaniu go w stosunku do opisanego w temacie filtra aczkolwiek wielkość też ma znaczenie , ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolony z Eheima i nie zamienię go na inny filtr Smile

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2011, 17:08
Post: #20
 
egzepoznan, ja chciałem ten filterek dać do akwa 200l nie bedzie za mały jak ty dajesz go do dużo mniejszego bo jest jeszcze taki sam na allegro o wydajności 1200l/h może lepiej ten większy?

[ Dodano: 2011-02-23, 17:18 ]
Kupiłem w tamtym tygodniu JEBO 828 1200l/h i za ta cenę jakość całkiem dobra praktycznie to samo co włoskiej firmy PROJECT( bo taki akurat miałem). Jeżeli chodzi o głośność pracy to mój jest akurat cichy a i z odpowietrzeniem nie było problemu.
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Filtr zewnętrzny paszczak 16 32,882 28-07-2016 11:47
Ostatni post: mojaryba
  Filtr zewnętrzny Hydor prime 20 mikael1987 4 9,890 01-02-2016 23:43
Ostatni post: Aqua Store



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości