Odpowiedz 
bojownik pomocy
09-01-2011, 22:51
Post: #1
bojownik pomocy
witam.

mam pytanie i prosze pomozcie jesli cos wiecie, a mianowicie kupilam w piatek bojownika, byl radosny ale czesto siedzial sobie w roslinkach jak dawalam jedzonko to podplywal i bylo ok, ale od wczoraj wieczora jakos dziwnie sie zachowuje, dziwnie plywa i ma spuchnięty brzyszek tuż za wachlarze. jak byla pora karmienia i wsypala jedzonko to normalnie podpłyną. co to moze byc?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2011, 23:41
Post: #2
 
A ma odchody jakieś? Czarne, białe? Prawdopodobnie się przeżarł. Po prostu przestań go karmić przez 2 dni i zobacz czy będzie poprawa. Może też najadł się suchego pokarmu.

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2011, 16:21
Post: #3
 
wiesz co nic nie zauwazylam. ale widze poprawe, plywa juz normalnie i brzuz juz jemu treche "zszedł"

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2011, 19:27
Post: #4
 
No to super Smile Bojowniki mają talent do przejadania się. Poza tym jedzą łapczywie, więc mogą czasami mieć problemy trawienne. No i duży brzuch, jeśli sucha karma napuchnie.

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2011, 21:39
Post: #5
 
foty bym wstawila ale niestety nie mam jak, od aparatu nie moge znalesc kabla a od kom mi sie zepsuł

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości