Odpowiedz 
filomucha
28-12-2012, 18:12
Post: #1
filomucha
Czy może Ktoś ostatnio zrobił zakupy u tego sprzedawcy?

toxic69
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2012, 18:20
Post: #2
RE: filomucha
ja, ale to już jakieś pół roku temu, a co?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2012, 19:06
Post: #3
RE: filomucha
Chciałbym poczytać opinie od odbiorców na temat stanu zdrowia ryb.

toxic69
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2012, 19:22
Post: #4
RE: filomucha
Jedź do niego na osiedle odebrać osobiście , okolice ulicy Drzymały

Cool pozdrawiam Gerard
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2012, 19:28
Post: #5
RE: filomucha
Ja w tym roku kupiłem u niego dość dużo rybek, między innymi bystrzyka czerwonego (11szt.), kiryska pstrego (9szt.) i żałobniczki (7szt.). Licząc obsadę jak się, to nie zauważam żadnych ubytków, tylko jeden bystrzyk coś z nim nie tak, ale się trzyma i chyba juz mu lepiej. U żałobniczki zauważylem podwiniętą jedną skrzelę, ale rybka ruchliwa i jest z nią ok. U kiryska natomiast nad oczkiem jest coś błyszczącego, nie guzik (taka uroda) - też z nim ok. Podsumowując jestem zadowolony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2012, 19:45
Post: #6
RE: filomucha
z tego co opisujesz to takie "ubytki" są akceptowalne, a czy jesteś zadowolony z wybarwienia ryb?

toxic69
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2012, 19:57
Post: #7
RE: filomucha
Tak. W akwarium ogólnym stwierdzilem, że mam złe oświetlenie i w tej chwili jestem w trakcie zmiany oświetlenia, ale żałobniczki piękne. Ostatnio zauważyłem, że bystrzyki miały tarło i posypały ikrą w ogólnym. Kupowałem też u niego amano - bez strat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2012, 13:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2013 12:09 przez pacmann.)
Post: #8
RE: filomucha
Ja często u filomuchy kupuję. Jestem zadowolony z jakości oraz cenników. I za tą cenę nawet jak przykładowo kupimy 10 sztuk danio czerwonego to wydamy 15 zł, a w sklepie 30 zł. Niestety czasem ma schorowane albo po prostu za młode, lecz za ta cenę jak padną 2 na 10 sztuk to właściwie nic.

160L, 27L.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2012, 18:11
Post: #9
RE: filomucha
Ja czesto u niego kupuje i jestem zadowolony!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2012, 19:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2013 12:10 przez pacmann.)
Post: #10
RE: filomucha
Filomuchę, mogę tylko chwalić. Niższej ceny nigdzie nie znalazłem. Z 20 brzanek, które sobie wymyśliłem (wcześniej przez parę miesięcy nie moglem ich dostać ani w sklepach, ani w zaprzyjaźnionej hurtowni) padła tylko 1 sztuka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2012, 21:00
Post: #11
RE: filomucha
Z mojej strony mogę powiedzieć to,że kupilem kiedyś 50 sztuk simulansa .Fakt,że były malutkie ,ale mi to nie przeszkadzało.Wysypały się 3 sztuki ,więc jak na taką ławicę to uważam ,że nie jest zle.Ja polecam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2012, 21:31
Post: #12
RE: filomucha
Ja tez nie moge powiedziec zlego slowa.

Podrawiam,
Wojtek
220L, 4x39W T5, CO2,
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2013, 01:06
Post: #13
RE: filomucha
kupilem 10 kiryskow habrosus, 20 microrosbor erythromicron, kilka slimakow i troche roslin. narazie nic nie padlo a minelo kolo miesiaca
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2013, 10:16
Post: #14
RE: filomucha
Ludzie nie przesadzajcie, że sprzedający będzie odpowiedzialny po miesiącu czy dwóch za ryby na które nie ma już od dawna wpływu. Za chwile może znajdzie się mądrala, który napisze, że jednak się zawiódł, bo po roku czy dwóch padła mu obsada tam zakupiona. Wielu z was nawet przed zakupem nie sprawdzi parametrów wody tylko chlub i po sprawie-i za to sprzedający nie może odpowiadać.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2013, 12:19
Post: #15
RE: filomucha
Adam. Przeczytałem wątek od początku i nie znalazłem ani jednej negatywnej opini.
To o co Tobie chodzi, bo jakoś nie załapałem?

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości