Odpowiedz 
Glizda dżdżownicopodobna
24-01-2011, 09:32
Post: #16
 
Tej, co tańczy na stole Lol A tak na serio, to jak podasz, że do Lermi to raczej trafi. Poza tym powiedz, że to robak, to kto o zdrowych zmysłach by go zabrał do siebie? Lol

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2011, 10:37
Post: #17
 
Oj Lermi jak ty czytasz te posty kto cię zna i będzie przed spotkaniem ? .
Ja myslę że możesz zostawić to w sklepie Kakadu . Sklep zoologiczny na terenie Centrum Malta i powiedz że dla akwarystów poznańskich z WTMA i że się po to w środę zgłosimy . A ty zostaw nam wiadomość czy tam zostawiłeś Smile . Ale jak dasz radę to zapraszamy na spotkanie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2011, 19:45
Post: #18
 
Zrozumiałem, że za robaka zatańczysz na stole? To miłośnicy akwarystki, latarki w dłoń i na robaki... Lol

[ Dodano: 2011-01-26, 00:20 ]
Alarmowiec, dziękuję serdecznie za zaproszenie. Pojawię się w przyszłym tygodniu ze "stworkiem". Pozdrawiam wszystkich miłośników akwarystyki.

[ Dodano: 2011-02-06, 00:30 ]
Mam następną sztukę i juz nie wiem czy cieszyć się czy martwić. Może zmienić całe podłoże? Akwarium ma 7 lat i nigdy nie było czyszczone w całości - tylko podmiany wody. Podrzucę w słoiczku "stworki" przed środowym spotkaniem, to może doświadczeni akwaryści rozpoznają co to to... A może Lermi weźmie je do swojego naukowego laboratorium i przebada nieproszonych gości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości