Odpowiedz 
Biotopy rafy koralowej, Morze Czerwone - filmy! :)
07-09-2012, 21:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2012 09:53 przez pacmann.)
Post: #1
Biotopy rafy koralowej, Morze Czerwone - filmy! :)
Hej Smile

No i wreszcie doszedł do skutku mój wyjazd do Egiptu - z kamerą, obudową podwodną, a nawet oświetleniem, które koniec końców okazało się niepotrzebne Smile Zapraszam na serię filmów pokazujących piękno rafy koralowej, oraz - nieco szczegółowiej - kilka wybranych, fajnych stanowisk na rafie Smile


Wstęp - omówienie sprzętu do filmowania:






Pierwsze sfilmowane stanowisko rafowe:






Miłego oglądania, następne filmy w drodze! Smile

Piotr K.

telewizja akwarystyczna
Definite Aquascape TV
http://www.definiteaquascape.tv
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2012, 23:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2012 09:53 przez pacmann. Powód: Nowe informacje)
Post: #2
RE: Biotopy rafy koralowej, Morze Czerwone - filmy! :)
gratuluję wyjazdu i zabawek.

coś dziwnego dzieje się z balansem bieli do 3-24 min, dominanta zółta, powyżej do przyjęcia z dominantą, która ma prawo się wydarzyć, ale widać w tym pewną przypadkowość.

ustawiasz bw na białą, szarą kartę pod wodą?

pozdr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2012, 12:23
Post: #3
RE: Biotopy rafy koralowej, Morze Czerwone - filmy! :)
"Well spotted", jak to mówią Angole Wink Innymi słowy, gratuluję spostrzegawczości Smile Kolory faktycznie są inne, z tego prostego powodu, że część filmu nagrywałem przy świetle zastanym, a część przy włączonej lampie. To była faza eksperymentów z balansem bieli. Oczywiście, że ustawiam balans pod wodą na płytkę referencyjną, ale z tym też trochę było zabawy, zanim rozpracowałem najlepszą metodę Smile

Piotr K.

telewizja akwarystyczna
Definite Aquascape TV
http://www.definiteaquascape.tv
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jurajskie Biotopy 2014 KODI 2 8,326 23-09-2014 19:37
Ostatni post: kocan1
  The Art of the Planted Aquarium 2013 - zdjęcia i filmy :) Piotr K. 3 9,371 06-02-2013 20:03
Ostatni post: kocan1



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości