Odpowiedz 
Sklep w Poznaniu z czesciami co2
14-11-2011, 13:05
Post: #31
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
Cena kolego, cena Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2011, 14:12
Post: #32
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
zależy za którą butle:
1,5 kg = 150 zł
3,7 kg = 160 zł
6 kg = 170 zł
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2011, 14:32
Post: #33
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
(10-11-2011 10:03 )Kalina napisał(a):  ... na razie rozważam czy wypożyczyć czy kupić ( przy wypożyczonej napełnienie + dostawa 45 zł, a jak się sama pofatyguję to 18 zł - spora różnica
a na Wołczyńskiej butle w lepszej cenie niż w necie ...

Gdzie 45 za co2 + dostawę ?
ja biorę w Czerwonaku 3,7kg i na pewno z dostawą nie płaciłem więcej jak +/-25 zł.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2011, 17:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2011 17:20 przez Kalina.)
Post: #34
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
Cytat:45 zł - z dostawą za 6 kg ( 85 cm wysokości) - informacja telefoniczna z firmy w Czerwonaku, może cena taka, że dostawa do Komornik

co do butli z Wołczyńskiej - mają tylko używane, z legalizacją na 10 lat, od ręki dostępne 6 kg - 85 cm wysokości - 150 zł

na chwile obecną chyba jednak skuszę się na nową z netu 2l -42 cm wysokości, 179 zł
[quote]Gdzie 45 za co2 + dostawę ?

Przepraszam ale nie umiem wstawiać cytatów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2011, 18:55
Post: #35
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
(14-11-2011 17:16 )Kalina napisał(a):  
Cytat:45 zł - z dostawą za 6 kg ( 85 cm wysokości) - informacja telefoniczna z firmy w Czerwonaku, może cena taka, że dostawa do Komornik

co do butli z Wołczyńskiej - mają tylko używane, z legalizacją na 10 lat, od ręki dostępne 6 kg - 85 cm wysokości - 150 zł

na chwile obecną chyba jednak skuszę się na nową z netu 2l -42 cm wysokości, 179 zł
[quote]Gdzie 45 za co2 + dostawę ?

Przepraszam ale nie umiem wstawiać cytatów

przycisk "cytuj" pod postem Smile

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2011, 11:41
Post: #36
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
Witam, jestem nowy, nie będę owijał, po prostu zapytam
co myślicie o tym zestawie
http://allegro.pl/show_item.php?item=1976189505
Wiem że reduktor to szajs, ale proszę o opinie.
Cienko u mnie z $$$, więc wybór nie wielki.
Mam dwa lata 250l(bimbrownia), zamieniam na 300-350l(nie chce już bimbrowni, zmęczyła mnie).
Proszę o konstruktywną odpowiedź, czy ten sprzęt mam sens, i czy w ogóle warto go kupiś za te pieniąddze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2011, 11:44
Post: #37
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
za tą cenę może być Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2011, 11:50
Post: #38
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
no tak...bimbrownia może zmęczyć Smile myślę, że cena jest rozsądna - niewiele wyższa niż samej butli...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2011, 12:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2011 13:16 przez DUANDR.)
Post: #39
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
Dzięki za szybką odpowiedź, tak głównie z względu na tą butle chce wziąć zestaw, ponieważ, za tą cenę to nierzadko sama butla stoi, a resztę można później wymienić.
A może wiecie coś o podzespołach, bo opinie różne spotkałem, reduktor to ogólnie tandeta z tego co znalazłem, natomiast elektrozawór to różne opinie.

Kolejne pytania, mieszkam od strony Starołęki, widziałem wątek o napełnianiu butli, ale nie znalazłem nic blisko mnie, może ktoś coś zna?

Następne pytanie, wcześniej używałem kroplówki i lipy, teraz chciałbym wymienić na coś trwalszego, myślałem o spieku (cienko z kasą jak pisałem), ewentualnie, dwóch lipach (?). Czy może znacie jeszcze jakiś tani dobry sposób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2011, 12:36
Post: #40
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
Butlę napełnia się naprawdę rzadko więc nie powinno być problemem pojechać gdzieś dalej. No ale można też wybrać opcję w napełniania w Czerwonaku z dowozem do domu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2011, 16:59
Post: #41
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
Właściwie to masz racje 6l na 300l powinna sporo pohulać. A może jeszcze podpowiesz coś na temat dozowania?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2011, 18:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2011 18:58 przez Stiep.)
Post: #42
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
dozowanie musisz dostosować do ilości światła, zieleniny i nawożenia jak również do sposobu dystrybucji!
jeśli nie masz testu, to trzeba rybcie obserwować i tyle Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2011, 18:57
Post: #43
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
Dzięki za odpowiedź, ale nie o to minie chodziło, źle się zrozumieliśmy.

Twoja odpowiedź jest jak najbardziej słuszna merytorycznie.
Do testu mam zamiar używać jbl stałego.

Ale chodzi mnie o to jaki najefektywniejszy będzie dyfuzor z dolnej półki cenowej, ponieważ myślałem o spieku, ale tu słyszałem że się zapycha, wypłukuje, zbija, itd, czytałem że nieźle sprawdzają się reaktory z allegro za 15 zł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2011, 19:18
Post: #44
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
reaktory to ma Kolega masło zajefajne - ale za 140 zila więc to już raczej dolna półka cenowa nie jest, acz POLECAM Smile
ja osobiści używałem lipy w strzykawce i śmigało aż miło, teraz mam spieka - działa 2 miechy i jakoś nic się nie zapchało jeszcze, choć widzę, że troszkę się zaczyna zielenić...
na zielenienie jest wszakże metoda - wyciągasz, wrzucasz w ace na 10-15 minut i nówka cywka nieśmigana Wink
fajne są też wg mnie dzwony - szklane wew. reaktory - osobiście bardzo mi się podoba ten: http://www.youtube.com/watch?v=j2_TY5CkiSo

lub wersja uboższa Wink http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=vwgm...=endscreen
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2011, 22:34
Post: #45
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
Więc chyba zostanę przy spieku, ten pierwszy nawet fajny, szczególnie że sam bym dał rade taki zrobić ale nie przepadam za gratami w środku ten, drugi trochę nie atrakcyjny jeśli wiesz o co mnie chodzi. Dzięki za pomoc ten masła jest zajefajny ale przydrogawy jak na obecną chwilę , może za jakiś czas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości