Odpowiedz 
Sklep w Poznaniu z czesciami co2
15-01-2011, 17:51
Post: #16
 
Nie wiem jakie masz duże akwarium ale to EasyCarbo wcale rewelacyjne nie jest Smile Coś tam pomaga ale cudów nie czyni . Ja za cały zestaw CO2 dałem wczoraj 220 zl (jeżeli bez elektrozaworu to 160zł ) + butla z czerwonaka.
Pozdrawiam

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2011, 02:44
Post: #17
 
smoko napisał(a):Nie wiem jakie masz duże akwarium
popieram "EasyCarbo" opłaca się tylko w "słoikach" nawet jeżeli zdecydujesz się na "aldesan E" to przy dużym akwa wyjdzie drogo.

Link

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2011, 12:05
Post: #18
 
smoko napisał(a):Nie wiem jakie masz duże akwarium ale to EasyCarbo wcale rewelacyjne nie jest Smile Coś tam pomaga ale cudów nie czyni . Ja za cały zestaw CO2 dałem wczoraj 220 zl (jeżeli bez elektrozaworu to 160zł ) + butla z czerwonaka.
Pozdrawiam
Akwarium jeszcze nie mam dopiero jestem na etapie planowania i szukania osprzętu planowane wymiary 120x40x55.
220 plus 200 kaucji to 420, a mnie czekają jeszcze spore wydatki na: szafkę, akwarium, filtr, oświetlenie dlatego pomyślałam o EasyCarbo żeby choć na kilka miesięcy odłożyć część wydatków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2011, 12:18
Post: #19
 
Spokojnie przez pierwszy miesiąc lub 2 możesz jechać na co2 z bimbrowni , ja tak zrobiłem Smile
Ja na moja 300l miałem 2 bimbrownie i dawały jakoś rade.

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2011, 04:16
Post: #20
 
Ja polecam sklep spawalniczy na ul.Wołczyńskiej 50 w Poznaniu. Ceny tam mają bardzo konkurencyjne porównywałem ceny ich sklepu z skelpem Fachowiec i ceny w ich sklepie są dużo niższe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2011, 01:08
Post: #21
 
▼ Supon S.A. Przedsiębiorstwo handlowo - techniczne sprzętu pożarniczego i ochronnego

Olszynowa 7
Przeźmierowo

ja tam napełniam polecam a ostatnio pan chciał mi sprzedać butlę taką fajną dużą ok 8kg za 150 złSmile a napełnienie ok 2l to ok 5-6zł

[ Dodano: 2011-02-22, 00:10 ]
http://allegro.pl/zestaw-co2-professiona...08617.html

ost. ten zestaw zakupiłem i jest rewelacyjny. Zaworek camozzi jest super oraz cały układ jest bardzo szczelny. polecam również metalowe złączki - porząda robota.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2011, 02:29
Post: #22
 
Hm rewelacyjny to może on jest ale do Mig Maga bo takie jest przeznaczenie tego reduktora a cena to juz zupełnie mnie powaliła Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2011, 14:57
Post: #23
 
alarmowiec napisał(a):Hm rewelacyjny to może on jest ale do Mig Maga bo takie jest przeznaczenie tego reduktora
Co oczywiście, kompletnie nie wyklucza, zastosowania go w zestawie do podawania CO2 do akwarium.

[ Dodano: 2011-02-22, 14:00 ]
p_geisinger napisał(a):Zaworek camozzi jest super...
Tu się zgadzam. Też taki mam i też uważam, że jest bardzo dobry.
Przeglądnąłeś wątek na naszym forum, w którym tez była mowa o reduktorze itd.? Powtórzę tylko dla potomnych, że rotametr zajmuje tylko miejsce, a przy przepływach CO2 dla akwarium nie pokazuje nic. Też zrobiłem ten błąd sugerując się opisem na aukcji.
Korzystniejsze są reduktory z dwoma manometrami, ale ten oczywiście też da radę.
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2011, 16:42
Post: #24
 
No tak spełnia kryterium nadaje się co go nie wyklucza ale najszczęśliwszy to wybór nie jest Smile i tak kolega sugerował zapraszam na odpowiedni wątek Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2011, 09:38
Post: #25
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
W Czerwonaku dostępne są tylko butle 6 kg ( wys. 85 cm), mniejszych brak bo się nie opyla Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2011, 09:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2011 09:48 przez smoko.)
Post: #26
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
Ja mam pożyczona butle z Czerwonaka 5kg o wys około 55 cm jakby ktoś chciał . W przyszłym tygodniu chce ją zwrócić. Jak ktoś chce mogę ją odstąpić po cenie kaucja i jest w niej jeszcze jakiś 2/3 pojemności CO2 gratis Smile

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2011, 10:03
Post: #27
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
ok będę szybciej myśleć Smile
na razie rozważam czy wypożyczyć czy kupić ( przy wypożyczonej napełnienie + dostawa 45 zł, a jak się sama pofatyguję to 18 zł - spora różnica
a na Wołczyńskiej butle w lepszej cenie niż w necie ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2011, 11:35
Post: #28
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
a nowe mają, czy stare rupiecie ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2011, 23:00
Post: #29
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
to pojadę obadać w sobotę lub poniedziałek
bo cena 150 zł jest niczego sobie za 6 kg
tylko jeszcze ważna wysokość butli, oby do szafki się zmieściła
jak ustalę to dam znać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2011, 12:48
Post: #30
RE: Sklep w Poznaniu z czesciami co2
jeżeli ktoś jest zainteresowany to ja z racji tego że się tym zajmuję mam na sprzedaż butle co2.
na chwile obecną posiadam 1,5 kg, 3,7 kg, 6 kg - wszystkie w momencie sprzedaży oczywiście pełne z zaworem technicznym i legalizacją Smile
jak ktoś chętny to zapraszam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości