Odpowiedz 
Sklep w Poznaniu z czesciami co2
17-12-2010, 22:43
Post: #1
Sklep w Poznaniu z czesciami co2
Witam
Orientuje się ktoś czy jest w Poznaniu lub okolicach sklep z częściami do zestawu CO2 Tongue , na allegro wole nie kupować żeby czasami klejnotów w domu nie stracić :/

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2010, 23:00
Post: #2
 
Sklep spawalniczy "Fachowiec", na końcu Grunwaldzkiej, pomiędzy Malwową i przejazdem kolejowym. Jadąc od centrum po lewej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2010, 23:27
Post: #3
 
Sklep spawalniczy "Fachowiec" na ul. Głogowska przy ul. Górki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2010, 02:07
Post: #4
 
a tam dostane wszystkie potrzebne elementy ? w sesie butle, reduktor , elektrozawor , dławik precyzyjny ?

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2010, 02:33
Post: #5
 
Dostaniesz . Ale co do butli to zastanów się czy wersja wykupu butli w firmie w Czerwonaku czy innej podobnej nie jest lepszym rozwiązaniem . Reduktory to tez ceny dwukrotnie większe niż w necie co do reszty to już dużej róznicy nie ma
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2010, 02:38
Post: #6
 
a na ul. Krańcowej albo tam w Przeźmierowie to można u nich normalnie butle kupić a nie tylko napełniać ?

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2010, 12:09
Post: #7
 
W Przeźmierowie ja kupiłam i napełniam :mrgreen:

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2010, 12:25
Post: #8
 
Jesteś ze Swarzędza więc do Przeźmierowa to masz pewnie z 50km . Do Iskry na krańcowej masz najbliżej . To jest firma specjalizująca się w branży ppoż. więc butlę tez na pewno kupisz tylko nie jestem pewien czy w dobrej cenie . Jeśli tylko napełniają i bez żadnych dodatkowych ulg to chyba najlepszą ofertę ma firma z Czerwonaka która zapewnia pełen serwis butli tzn wymienia butlę a nie tankuje tobie do twojej a więc nie martwisz się legalizacją czy sprawnością zaworu a poza za tym za parę groszy masz butle dowiezioną do domu i zabraną starą wiec się zastanów.
Szczegóły znają Pacmann i Jacek .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2010, 12:31
Post: #9
 
ja pracuje kolo Przeźmierowa Tongue wiec mam tam bardzo blisko (przynajmniej na razie) Smile

zorientuje się co i jak

Dzieki za rady

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2010, 10:52
Post: #10
 
Z czerwonaka przywieźli mi butle 3,7kg akurat w zeszłym tygodniu do domu za 25zł.
Na dodatek po 17:00 co jest dla mnie idealnym rozwiązaniem.
Z reguły punkty nabijania są czynne w godzinach mojej pracy.
Ja za butle zapłaciłem kaucje u nich chyba 50 zł ale 6-7 lat temu.
Nie wiem po ile są teraz.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2011, 09:54
Post: #11
 
W tym Czerwonaku to rozumiem że płaci się jakiś abonament za dzierżawę butli, jaki to koszt?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2011, 00:11
Post: #12
 
W czerwonaku maja obecnie tylko butle 5 ,6 i więcej litrów . Nie maja już 3,7l (tylko na wymianę jeżeli masz już swoja) .
Ja dziś u nich brałem 5l.
Kaucja za butle - zwracają ją gdy oddasz im butle - to 200 zł .
Wymiana butli na pełną z dostawa do domu to tylko 31 zł za 5L .
Butle podczas podmianki dostajesz inna , a legalizacja zajmują się oni , wiec innych kosztów już nie ponosisz.
Wystarczy do nich zadzwonić , zamówić i płacisz kierowcy za butle przywiezioną pod dom (tego samego dnia jeżeli zamówisz do 12 ).

W poniedziałek przychodzi mój zestaw CO2 i skończą się moje 2 bimbrownie - kobieta chciała mnie już do "piwnicy" wygnać , bo jej smród bimbra nie odpowiadał Tongue

Pozdro

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2011, 00:17
Post: #13
 
smoko napisał(a):kobieta chciała mnie już do "piwnicy" wygnać , bo jej smród bimbra nie odpowiadał

i trochę się jej nie dziwię Smile

[ Dodano: 2011-01-14, 23:30 ]
smoko napisał(a):Nie maja już 3,7l (tylko na wymianę jeżeli masz już swoja)

to dobrze, że ja nie zadałem swojej w przerwie akwarystycznej Smile.
Na pewno masz na myśli "litry" a nie "kg"?

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2011, 02:00
Post: #14
 
racja kg Smile

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2011, 11:47
Post: #15
 
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Ta duża butla mnie trochę przeraża bo nie ma jej jak schować, skłaniałabym się bardziej do mniejszej butli tak żeby ja w szafce schować, ale odłożę tę decyzję na później bo jak zaczęłam liczyć ile muszę wydać na wszystkie osprzęty do akwarium to postanowiłam na chwilę obecną kupić Easycarbo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości