Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 55 Głosów - 3.18 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
drzewołazy rzekotki
25-08-2012, 21:18
Post: #1
drzewołazy rzekotki
witam, ma ktoś może namiar na hodowce drzewołazów albo rzekotek gdzieś w okolicy, albo jakiś w miare nie drogi sklep?? co prawda interesują mnie mniej wymagające gatunki np rzekotkę żabią albo jakieś niedrogie drzewołazy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2012, 23:13
Post: #2
RE: drzewołazy rzekotki
hej,

jesli chodzi o drzewolazy to na forum drzewolazy.pl masz pelno ogloszen Wink Osobiscie polecam Pawla z Zielonej Góry (malthus).

W Poznaniu mieszka Asia Winkler (empiu) mozna ja poprosci o przywiezienie zwierzakow z gieldy w Hamm - a tam to juz wszystko cos sie wymysli jest.

Rzekotki zabie sprzedawal jakis czas temu gady-gady.pl. Kiedys bylo ich pelno w Starym Zoo.

Jak okreslisz co potrzebujesz i w jakiej kwocie to postaram sie zalatwic Smile

Jako pierwsze drzewolazy to polecam Epipedobates tricolor

Pozdrawiam Bartosz
YT: exoticHobby
FB: exoticHobby
@arrowsworld

Akwarystyka
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2012, 00:17
Post: #3
RE: drzewołazy rzekotki
narazie mam dwa terraria i myślałem żeby w jednym dać rzekotki żabie a w drugim jakieś drzewołazy, mi osobiście na maksa się podobają azureusy, ale to wysoka półka cenowa i raczej do łatwych nie należąSad rzekotki żabie jak małe to chętnie przygarne ze 3-5 sztuk. a w starym zo już chyba żab nie mają, bo przynajmniej ekspozycja z rybami i żabami zniknęła jak narazie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2012, 14:07
Post: #4
RE: drzewołazy rzekotki
hej,

tincoriusy nie sa trudne, musisz miec tylko mase drobnej karmowki Smile Bardzo fajne, ciekawskie zaby Smile

Pozdrawiam Bartosz
YT: exoticHobby
FB: exoticHobby
@arrowsworld

Akwarystyka
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2012, 16:13
Post: #5
RE: drzewołazy rzekotki
narazie mam nie aż na tyle przygotowane terrarium, nie mam zraszania i jest troche maławe więc wolałbym do niego wpuścić sobie rzekotkęSmile wpadły mi one w okoSmile a potem zrobie większe terrarium typowo na drzewołazy, a widziałem kilka konkretnych zbiorniczkówSmile jakbyś słyszał że ktoś ma małe rzekotki żabie to wal śmiało ja jestem nagrzany na maxaTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2012, 18:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2012 21:53 przez soft.)
Post: #6
RE: drzewołazy rzekotki
Jak juz poruszyłeś osobę Empiu - bardzo przyjemna kobieta z która można by godzinami dyskutować Smile Tak jak i Marzena.P również z Poznania - tylko że ona bardziej gekony lamparcie . Byłem stałym bywalcem na giełdach terrarystycznych na Widnej, puki ich nie zakazali ... W Gnieźnie też jest koleś co praktycznie mieszka w terrarium , nick na tcp miał cyratogyrus. Weź zrób sobie konto na TCP i tam na pewno coś poszukasz , tylko uważaj co piszesz bo tam to o dym nie ciężko szczególnie jak użytkownik nowy i nie daj Bóg się pomyli...

200L.............Loading
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2012, 21:17
Post: #7
RE: drzewołazy rzekotki
spoko porejestruje się na tamtych forach, ale jakbyście słyszeli o rzekotkach żabich to dajcie znać, miałem kiedyś 3 malutkie z giełdy w łodzi prze słodkie żabkiSmile ale trzeba było zlikwidować terarium ze względu na dziecko i żabki otrzymały nowego właściciela
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2012, 13:42
Post: #8
RE: drzewołazy rzekotki
Może tu coś się znajdzie https://www.facebook.com/pages/Terrascap...2231798232
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2012, 23:34
Post: #9
RE: drzewołazy rzekotki
spoko już przeglądałem ten profilTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2012, 07:58
Post: #10
RE: drzewołazy rzekotki
Aaaa nie zauważyłem że to arrawoba jest Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2012, 22:49
Post: #11
RE: drzewołazy rzekotki
witam ponownie, mieszka może ktoś w okolicach tych sklepów??
Sarze na niegolewskich, cobra na batorego bodajze i ewentualnie terra-poz

jeśli tak to miałbym prośbę zapytać czy mają rzekotki żabie albo inne płazy. bo pytałem na gadygady.pl ale oni wysylają tylko od 100zł a 5 rzekotek to dla mnie za dużo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2012, 09:36
Post: #12
RE: drzewołazy rzekotki
hej,

na niegolewskich nie maja.

Do Cobry dzwon i do terra-poz dzwon Smile

Pozdrawiam Bartosz
YT: exoticHobby
FB: exoticHobby
@arrowsworld

Akwarystyka
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości