Odpowiedz 
Problem z tłem strukturalnym!
12-06-2012, 10:39
Post: #1
Question Problem z tłem strukturalnym!
Witam serdecznie! Posiadam akwarium 450l, które w połowie swej długości ma szklaną belkę poprzeczną łączącą ściany akwarium. Posiadam tło strukturalne (wykonane z włókna szklanego), wewnątrz akwarium, które zostało do niego włożone "na siłę", jeszcze przed wsypaniem żwiru, jako podłoża. Koniecznie chcę usunąć tło, gdyż zbiera się za nim dużo brudu i dostają się za nie ryby (mimo zabezpieczenia). Nie ma możliwości wyjęcia tła w całości. Proszę o pomoc!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2012, 12:09
Post: #2
RE: Problem z tłem strukturalnym!
Tło pewnie było włożone zanim wklejono wzmocnienia Smile
Albo wyjmujesz tło w częściach, albo usuwasz wzmocnienia, wyjmujesz tło i ponownie je wklejasz Smile

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2012, 12:38
Post: #3
RE: Problem z tłem strukturalnym!
Wzmocnień wolę nie ruszać. Myślę nad przecięciem tła w połowie,np. nożem do tapet. Obawiam się jedynie o to, czy nie pozostaną w wodzie jakieś opiłki, które mogłyby zaszkodzić rybom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2012, 13:00
Post: #4
RE: Problem z tłem strukturalnym!
Nie powinno nic zostać.
Uważaj tylko żebyś sobie rysy na szybie nie robił tym nożykiem do tapet.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości