Wątek zamknięty 
MIEJSCE SPOTKAŃ
14-03-2012, 11:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2012 19:31 przez pacmann. Powód: Nowe informacje)
Post: #1
MIEJSCE SPOTKAŃ
Na ostatnim spotkaniu padła propozycja, żeby przenieść miejsce spotkań na koniec galerii, niemal bezpośrednio nad sklepem zoologicznym.
Jest tam znacznie więcej miejsca, które możemy bez zahamowań okupować przez cały wieczór. Stoliki są już zestawione i prawie nikt z nich nie korzysta.
Stałym bywalcom nie powinno zrobić różnicy, takie małe przesunięcie, a potencjalnie nowym uczestnikom spotkań będzie łatwiej wytłumaczyć gdzie to miejsce się znajduje.
Dzisiejsze spotkanie odbędzie się na starym miejscu i...
Przychodzicie (ja niestety nie mogę dotrzeć), a tu ani jednego stolika, trzeba czekać aż klienci MD i KFC zwolnią stolik, a wtedy cap i przemeblowanie, następny wolny stolik i cap dostawka. Niby kłopot niewielki, ale w "nowym" miejscu wszystko jest gotowe przez cały czas.
Może zróbcie dzisiaj mały rekonesans.

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-03-2012, 12:08
Post: #2
RE: MIEJSCE SPOYKAŃ
Popieram zmianę miejsca.
W w/w miejscu jest dużo więcej miejsca, spokój, cisza, więcej stołów dodatkowo połączonych.
Faktycznie będzie łatwiej wytłumaczyć nowym osobą jak tam trafić.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-03-2012, 12:27
Post: #3
RE: MIEJSCE SPOYKAŃ
A ja uważam że dotychczasowe miejsce jest dobre, bo kto z tamtego miejsca będzie latał do Maka czy do KFC? Mało tego, cześć osób przychodzi pod KFC bez zaglądania na forum. Zauważcie też że bardzo często o tej godzinie o której kończymy spotkanie, tamta częśc galerii jest już dawno zastawiona pachołkami i domyślam się że pracownicy galerii mogą mieć problem z tym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-03-2012, 12:35
Post: #4
RE: MIEJSCE SPOYKAŃ
(14-03-2012 12:27 )maslo_82 napisał(a):  A ja uważam że dotychczasowe miejsce jest dobre, bo kto z tamtego miejsca będzie latał do Maka czy do KFC?
JaRolleyes
(14-03-2012 12:27 )maslo_82 napisał(a):  Zauważcie też że bardzo często o tej godzinie o której kończymy spotkanie, tamta częśc galerii jest już dawno zastawiona pachołkami i domyślam się że pracownicy galerii mogą mieć problem z tym.
Podejrzewam, że mniejszy niż dotychczas z przestawianiem stolików.

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-03-2012, 13:25
Post: #5
RE: MIEJSCE SPOYKAŃ
Całkiem zacny pomysł, tam faktycznie jest miejsce i sporo większy spokój, można bez zwracania na siebie uwagi pohałasować. Do kfc może dalej ale do kibelka bliżej Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-03-2012, 14:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2012 19:30 przez pacmann. Powód: Dodano informacje moderatora)
Post: #6
RE: MIEJSCE SPOYKAŃ
Jeśli faktycznie by nas stamtąd nie przeganiali i nie robili zaciemnienia to ja jestem za.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-03-2012, 02:06
Post: #7
RE: MIEJSCE SPOTKAŃ
Fantastyczny zbieg okoliczności bo to naprawdę fajne miejsce Thumbsup
Wątek zamknięty 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Relacje ze spotkan (odzyskany post alarmowca) rafal 9 29,297 03-01-2018 19:39
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości