Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 35 Głosów - 2.51 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tajemnica biostarterów
08-01-2012, 15:10
Post: #1
Tajemnica biostarterów
Dla głodnych wiedzyTongue LINK

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2012, 21:05
Post: #2
RE: Tajemnica biostarterów
To będzie już ze dwa lata jak czasie prezentacji wyrobów Tetry na spotkaniu krewetkomaniaków była o tych badaniach jak i o bakteriach z rodziny Nitroospira mowa .
Zresztą jak widać Bio starter SafeStart Tetry posiada bakterie Nitrospira .
Jest jednak rzeczą bardzo ważną żeby te jak i pozostałe kultury żywych bakterii zanim trafią do akwarium były przechowywane w odpowiednich temperaturach opisanych na opakowaniu . Na przykład Tetry to 2-30 stopni . Sposób dystrybucji w Polsce nie zapenia tego zakresu ani latem ani zimą (no chyba że w tym roku) i to może być przyczyną róznych złych opinni na temat działania tych wyrobów .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2012, 21:09
Post: #3
RE: Tajemnica biostarterów
Więc przeważnie jak nie zawsze kupujemy kota w worku i możemy mieć jedynie nadzieję, że bakterie w trakcie podróży do nas znajdowały sie w przewidzianym przedziale temperaturowym.Icon_confused

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2012, 21:19
Post: #4
RE: Tajemnica biostarterów
Myślę ze z dużą rezerwą należy podchodzić do tego co mówią przedstawiciele Tetry, bo według nich Tetra ma wzystko najlepsze i oglenie Tetra ma wszystko czego potrzebujesz i ogólnie są najmądrzejsi, a praktyka pokazuje, że ich produkty, to badziewie jakich pełno na rynku. Na spotkaniach przez nich organizowanych ludzi się indoktrynuje na temat ich produktów, nic nie znaczącymi doświadczeniami.

Dla mnie jedynym wiarygodnym produktem są bakterie lifolizowane, lub produkty Microbe-Lift, choćby dlatego, że firma utrzymująca się tylko i wyłącznie z preparatów bakteryjnych nie może sprzedawać badziewia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2012, 12:28
Post: #5
RE: Tajemnica biostarterów
(08-01-2012 21:19 )maslo_82 napisał(a):  Na spotkaniach przez nich organizowanych ludzi się indoktrynuje na temat ich produktów, nic nie znaczącymi doświadczeniami.

Potwierdzam byłem w stolicy i chcieli mi wyprać mózg aquasafem.Pomimo to spotkanie było miłe a kolacja w jakiejś drogiej knajpie pyszna Thumbsup .A co do bakterii to przecież są jeszcze stare wypróbowane sposoby,jak choćby troszkę żarcia dla ryb.I czas w którym kolonie bakterii będą się namnażać,a będą bo są wszędzie.

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości