Odpowiedz 
Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
06-12-2011, 18:43
Post: #16
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
Trzeba by jakoś kupić bilety na pociąg, więc dobrze by było gdyby jedna osoba wszystko rezerwowała, a co za tym idzie dobrze aby wszyscy chętni na wszelki wypadek zabrali na nasze spotkanie kase na bilety.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2011, 20:22
Post: #17
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
Myślałam, że się ekipa na auto zbierze Sad Ja się pociągiem nie dotarabanię - zwyczajnie nie mam siły - w piątek pracuję do 20.00 a w środę i czwartek nie lepiej. Do pociągów mam awersje po trzech lataj jeżdżenia do Krakowa. zbyt zmęczona jestem żeby się dostawać się autem do Poznania, z Poznania na pociąg, z pociągu gdzieś i tak apiać Sad
Szkoda mi tej prezentacji - pozostanie mi Wasza relacja Sad
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2011, 21:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2011 21:31 przez maslo_82.)
Post: #18
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
No ja też myślałem o aucie, ale koledzy mocno lansowali pociag. Inna sprawa że do jednego auta się nie zabierzemy na pewno.
Po za tym pociąg do Warszawy to nie to co do Krakowa, do warszawy jedzie się 2,5 do 4 godzin zleży jaki pociąg.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2011, 18:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2011 18:20 przez helixpom.)
Post: #19
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
No ja bede na bank
Do konkursu brakło mi tylko jednego punktu. Jestem pierwszy na liście rezerwowej. Będzie problem aby wystąpić bo pogodna ma być ładna i wszyscy chyba przyjada, nie to co rok temu.

Indianie mówią, że piranie są głupie. Potrafią godzinami pływać głodne w pobliżu tłustej ryby, ale jej nie ruszą dopóki ta się nie skaleczy. Tak jakby wcześniej jej nie widziały. Za to kiedy poczują krew... (Wojciech Cejrowski)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2011, 01:27
Post: #20
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
Niestety Alarma nie było na spotkaniu, ale wspólnie z Pacmanem ustaliliśmy, że razem z elisee było by nas piątka, do jazdy autem. Więc prosimy o ostateczne zdeklarowanie się Lermi Elisee i Alarmowca czy jadą. Z pociągiem jest ten problem że nie wszystkie są tanie, i nie wiemy o któej bedziemy wracać, inną sprawą jest to, że np. w pociągach InterREGIO nie ma przedziałów i możemy mieć pasażerów bez miejscówek miedzy fotelami. Ja mogę jechać swoim autem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2011, 13:41
Post: #21
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
Jak autem to się jakoś rano podniosę - wyśpię się najwyżej w samochodzie Wink Chciałabym tylko wiedzieć wcześniej bo muszę odwołać pacjentkę. A czy mogę prosić o nr. tel kierowcy na pv?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2011, 13:46
Post: #22
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
Ja z Lermi się nie upieramy mam tylko obawy czy damy radę dojechać na czas . Auto w/g mnie nic taniej nie wyjdzie a pewnie drożej ale to już sprawa wtórna . Jak ekipa jest za autem to jedziemy autem tylko jak będzie nam groziło spóźnienie to siadam za kierownicę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2011, 14:01
Post: #23
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
To kto w końcu jedzie, tak ostatecznie i definitywnie ?!
Od tego zależy jak jedziemy.

Ja co do auta mam mieszane uczucia.

Zalety:
- wyjeżdżam, o której chcemy i tak też wracamy
- cena przejazdu, dzieląc na 4 osoby auto taniej

Wady:
- czas przejazdu ( długi, a co gorsza trudny do przewidzenia)
- przejazd w 5 osób autem, moim lub Masła - mocna kiepska perspektywa Biggrin

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2011, 14:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2011 14:12 przez elisee.)
Post: #24
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
(08-12-2011 13:41 )elisee napisał(a):  Jak autem to się jakoś rano podniosę - wyśpię się najwyżej w samochodzie Wink Chciałabym tylko wiedzieć wcześniej bo muszę odwołać pacjentkę. A czy mogę prosić o nr. tel kierowcy na pv?

No to żebym sobie zdazyła wykupić ubezpieczenie na życie Wink
w kwestii Alarma szybkiego kierowania....
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2011, 14:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2011 14:18 przez maslo_82.)
Post: #25
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
Więc generalnie najtańszy pociąg to 50zł w jedną stronę, czyli 100zł w dwie strony x 5 osób czyli 500zł i jest to pociąg jadący tylko godzinę krócej niż auto. Jak ostatnio liczyłem to całkowity koszt jazdy do Warszawy i spowrotem moim autem to ok 300zł. Problemem pociągu jest to, że nie mamy pojęcia o której będziemy wracać. W Warszawie samochodem byłem już wiele razy, więcej jak 5 godzin nie pojedziemy czasem da się zejść do 3 godzin. Będzie sobota czyli dośc niski ruch na trasach.
Alarm z Toba to ja się już w trasę nie wybieram, nie jestem workiem kartofli Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2011, 00:32
Post: #26
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
Dochodzi jeszcze jedna osoba czyli p. Grzegorz . Co do samochodu to możemy jechać Lermi autem albo Grzegorza . Tak więc potrzebne są decyzje pozostałych niezdecydowanych . Podejrzewam że pojedzie jeszcze akwamac . Więc i tak będą komplety na dwa auta . W aucie p. G. mogą jechać najwyżej 4 osoby z tendencja na 3 . Jeśli uzbieracie komplet na wasze auto to ja z Lermi mogę pojechać z Grzegorzem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2011, 00:47
Post: #27
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
No to Eliza z Maciejem moga jechać ze mną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2011, 01:41
Post: #28
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
Ok czyli w razie czego jest jeszcze jedno lub dwa wolne miejsca a na siłę 3 . No to Git . Jakby co to się deklarujcie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2011, 11:37
Post: #29
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
Dobra to, o której ruszamy i skąd ?
Ja startuje z piątkowa.
Nie wiem czy nie lepiej jakbyśmy się umówili na auta tak żeby było wygodnie zebrać ludzi.
np. Grzegorz rusza prawie z tego samego miejsca co ja.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2011, 13:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2011 13:23 przez maslo_82.)
Post: #30
RE: Wyjątkowa impreza akwarystyczna w samym centrum Warszawy!
no ja nie ukrywam że mieszkam prawie przy samej autostradzie i dobrze by było zeby moi pasażerowie dojechali w miarę możliwosći do mnie, ale jak będzie problem to gdzieś tam sie mogę pofatygować.
no 10 jak byśmy mieli być to o godzinie 5 musimy być na autostradzie. Proponuję wyjazd 4.45 spod, Tesco na Kopernika
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyjazd do Warszawy 19.02.2011 alarmowiec 7 14,532 17-02-2011 12:29
Ostatni post: alarmowiec



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości