Odpowiedz 
72L BW rewolucja w Strumień
03-10-2013, 13:18
Post: #16
RE: 72L BW rewolucja w Strumień
hej,

troche nie naturalnie wyszlo to ulozenie kamieni, brakuje tez troche grubszego zwiru wysypanego gdzieniegdzie przy kamlotach.

Rybki cudne Wink

Pozdrawiam Bartosz
YT: exoticHobby
FB: exoticHobby
@arrowsworld

Akwarystyka
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 19:50
Post: #17
RE: 72L BW rewolucja w Strumień
Coś mi się wydaje że niedługo będzie to jedna z najczęściej trzymanych rybek w akwariach Smile no i może latem w stawkach ogrodowych jako że lubi trochę niższe temperatury Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 20:02
Post: #18
RE: 72L BW rewolucja w Strumień
To się zgadza rybka jest świetna
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 23:18
Post: #19
RE: 72L BW rewolucja w Strumień
Alarm raczej przy obecnych cenach jest to raczej wątpliwe. Ponadto problemem może być z tego co czytałem stosunkowo wolny wzrost tych ryb, co także ma wpływ na cenę.

Apistogramma norberti; Taeniacara candidi; Apistogramma sp.Nanay/Melgar; Apistogramma gibbiceps; Lamontichthys llanero; Nannostomus mortenthaleri; Nannostomus trifasciatus; Axelrodia riesei; Loricaria simillima; Nannoptopoma sp. Peru; Hypoptoma gulare; Rivulus rectocaudatus; Betta brownorum; Otocinclus affinis; Colisa fasciata; Rasbora hengeli; Carinotetraodon travancoricus; Neolebias unifasciatus; Danio tinwini; Poecilocharax weitzmani; Hyphessobrycon scholzei; Hemigrammus erythrozonus;
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 23:24
Post: #20
RE: 72L BW rewolucja w Strumień
No tak cena jest dość wysoka a co do wzrostu wydaje mi się że moje trochę urosły Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 08:21
Post: #21
RE: 72L BW rewolucja w Strumień
Wystarczy poczekać i cena spadnie. Tak było z wieloma gatunkami(ja pamiętam tzw. danio koralowe, które na giełdzie chodziło po 4 zł w hurcie) Czesi mają dobre ceny na wiele ryb co u nas niewiadomo czemu nadal kosztują krocie-i ja stawiam na ten kierunek-jak w listopadzie pojadę to specjalnie sprawdzę cenę tej ryby.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 23:11
Post: #22
RE: 72L BW rewolucja w Strumień
Fajne rybki, widziałem je teraz na ZooBotanice (może to te same?)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 17:37
Post: #23
RE: 72L BW rewolucja w Strumień
Mała aktualka.

Doszło trochę mchów:
plagiochilaceae sp. cameroon
pearl moss
i aponogeton tylko nie pamiętam jaki Tongue

No i oczywiście, jak co roku moje ryby postanowiły mi zrobić gwiazdkowy prezent Wink i teraz pływa stadko maluchów.

[Obrazek: DSC_7494.JPG]


[Obrazek: DSC_7395.JPG]

[Obrazek: DSC_7400.JPG]

[Obrazek: DSC_7406.JPG]

[Obrazek: DSC_7421.JPG]

[Obrazek: DSC_7424.JPG]

[Obrazek: DSC_7439.JPG]

[Obrazek: DSC_7443.JPG]

[Obrazek: DSC_7445.JPG]

[Obrazek: DSC_7311.JPG]

[Obrazek: DSC_7291.JPG]

[Obrazek: DSC_7288.JPG]

Apistogramma norberti; Taeniacara candidi; Apistogramma sp.Nanay/Melgar; Apistogramma gibbiceps; Lamontichthys llanero; Nannostomus mortenthaleri; Nannostomus trifasciatus; Axelrodia riesei; Loricaria simillima; Nannoptopoma sp. Peru; Hypoptoma gulare; Rivulus rectocaudatus; Betta brownorum; Otocinclus affinis; Colisa fasciata; Rasbora hengeli; Carinotetraodon travancoricus; Neolebias unifasciatus; Danio tinwini; Poecilocharax weitzmani; Hyphessobrycon scholzei; Hemigrammus erythrozonus;
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 19:23
Post: #24
RE: 72L BW rewolucja w Strumień
fajnie maluchy, mam pytanko jaką temperaturę utrzymujesz? Wg róznych źródeł średnia roczna nie powinna przekraczać 18 stopni C
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2013, 19:02
Post: #25
RE: 72L BW rewolucja w Strumień
W tej chwili ok. 22C, ale latem będzie wyższa.

Apistogramma norberti; Taeniacara candidi; Apistogramma sp.Nanay/Melgar; Apistogramma gibbiceps; Lamontichthys llanero; Nannostomus mortenthaleri; Nannostomus trifasciatus; Axelrodia riesei; Loricaria simillima; Nannoptopoma sp. Peru; Hypoptoma gulare; Rivulus rectocaudatus; Betta brownorum; Otocinclus affinis; Colisa fasciata; Rasbora hengeli; Carinotetraodon travancoricus; Neolebias unifasciatus; Danio tinwini; Poecilocharax weitzmani; Hyphessobrycon scholzei; Hemigrammus erythrozonus;
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości