Odpowiedz 
Moja 160-tka.
03-11-2011, 20:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2011 20:10 przez marwoi1.)
Post: #1
Moja 160-tka.
Akwarium:
90x40x45=160l

Ryby:
2x clarias batrachus
1x pielęgnica pawiooka(śmierć)
6x kiryśnik czarnoplamy
2x mastacembelus armatus(śmierć)
1x grubowarg syjamski(śmierć)
2x hypostomus plecostomus
ok.20 ampularii i niezliczona ilość świderków.

Rośliny:
Aktualnie brak.

Woda:
Ph:~7,2
Temperatura: 22/3 stopnie*
*(w wyższej są niespokojne)

Ogrzewanie:
Grzałka Weipro 300w

Filtracja:
Aquael Versamax Fzn-3 ( został zastąpiony olbrzymim Jebao 104)

Pierwsze dwa zdjęcia z przed 3 miesięcy, reszta aktualne.
[Obrazek: 1002593l.jpg]
[Obrazek: 1002591s.jpg]
[Obrazek: 1002589v.jpg]
[Obrazek: 11248.jpg]
[Obrazek: 11302.jpg]

Przepraszam za kiepskie wykonanie i jakość.
To akwarium moim drugim i największym z 5 pozostałych.
Stoi u mnie od ponad roku. Niedługo zastąpię je znacznie większym, z powodu przerastającej je obsady.

Ostatnio zaszły małe zmiany. Z obsady sprzedałem piel. pawiooką i usprawniłem filtracje dodając Tetra tec ex700.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2011, 20:07
Post: #2
RE: ytuy
witam może byś trochę opisał to co jest na zdjęciu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2011, 21:36
Post: #3
RE: Moja 160-tka.
Jak dla mnie to troche małe akwarium jak na takie stworzenia

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2011, 23:42
Post: #4
RE: Moja 160-tka.
(03-11-2011 21:36 )smoko napisał(a):  Jak dla mnie to troche małe akwarium jak na takie stworzenia



jestem za...

pierwsze co pomyslalam jak zobaczyłam zdj to "ja pier..."


ale fajny fajny...

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2011, 23:48
Post: #5
RE: Moja 160-tka.
Trzymasz dwa clariasy w 160 litrach? Lekka przesada jak dla mnieSmile To tak jakbym trzymał dwa labradory w jednym pomieszczeniuSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2011, 23:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2011 10:15 przez DUANDR.)
Post: #6
RE: Moja 160-tka.
(03-11-2011 23:48 )Cysterna napisał(a):  Trzymasz dwa clariasy w 160 litrach? Lekka przesada jak dla mnieSmile To tak jakbym trzymał dwa labradory w jednym pomieszczeniuSmile



hahaha bardzo trafne porównanie Thumbsup Clapping i to jeszcze w takim 2m/2m Smile

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2011, 23:54
Post: #7
RE: Moja 160-tka.
Aczkolwiek clariasy porównałbym jednak bardziej do pitbulli niż do labradorówSmile qumpel parę lat temu miał jednego w akwa 300L i jeszcze takiego demona nie widziałemSmileSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2011, 23:59
Post: #8
RE: Moja 160-tka.
(03-11-2011 23:54 )Cysterna napisał(a):  Aczkolwiek clariasy porównałbym jednak bardziej do pitbulli niż do labradorówSmile qumpel parę lat temu miał jednego w akwa 300L i jeszcze takiego demona nie widziałemSmileSmile


e tam pitbulli raczej Wilczarz Irlandzki Smile jak dla mnie to ta ryba mi wyglada na rybcie do oczka wodnego a nie do słoika w domu Biggrin a;e to moje skromne zdanie Tongue

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2011, 09:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2011 10:09 przez DUANDR.)
Post: #9
RE: Moja 160-tka.
No właśnie nie ma co się czepiać, owszem ryby teko pokroju potrzebują większego zbiornika. Ale ile jest zup rybnych z małymi rybami pokroju danio, gupik gdzie jest straszne przerybienie.

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2011, 12:46
Post: #10
RE: Moja 160-tka.
napi chyba pijesz do mnie Biggrin ja dostałam gibka bo miał miec rzekomo ok 8 cm jak sie okazało miał ok 16 cm ale ok, mial go dostac moj kolega bo chcial a jak go zobaczyl stwierdzil "yyy jednak nie" i wylądował u robercika.

a wracając do tematu to ryby marwoi1 ma zajefajne bo jak wiadomo ja lubię duże rozmiary także takie ryby mi się podobają Biggrin najbardziej z tych co ma podoba mi sie hypostomus i clarias Smile

mi by sie bardziej podobał czarny bazalcik, ale to akwa marwoi1 i to jemu ma sie podobac Smile

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2011, 20:41
Post: #11
RE: Moja 160-tka.
Tak jak wyżej napisałem niedługo kupie znaczne większy zbiornik. Staram się już o to od dłuższego czasu
ale wiecie jak trudno kupić coś tak drogiego za okazyjną cenę, gdyż jeszcze nie zarabiam.
Mam zamiar kupić im jak największy zbiornik, myślę że 450l wystarczy, bo nie chcę by za jakiś czas "znalazło się piętro niżej" z powodu gabarytów i zbyt dużej wagi jak na moją podłogę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2011, 15:53
Post: #12
Re: Moja 160-tka.
Polecam studiowanie tablica.pl Mi udało się kupić 450 + szafka + kubełek za 300 pln. Ale trzeba cirpliwości

Sent from my Blade using Tapatalk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości