Odpowiedz 
Lasonogi
29-10-2011, 21:11
Post: #1
Lasonogi
Widzę ,że sporo osób tym karmi ,a ja nie mam pojęcia co to?Wow

Kto oświeci?

L-206 ,Stiphodon atropurpureus
,Aphyosemion australe, Aphyosemion bitaeniatum , Corydoras panda
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2011, 22:26
Post: #2
RE: Lasonogi
Proszę uprzejmie:
LINK
Cool

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2011, 10:42
Post: #3
RE: Lasonogi
Jedynie jednostki to kupują, bo większość nawet nie wie co to. Ja np. zamiast wodzienia wolę podawać mrożone dorosłe solowce(ich zaleta jest dużo niższa cena od wodzienia a właściwości zbliżone)-tylko, że sam sobie zamawiam, bo sklepy i hurtownie na silę forsuje ochotkę i kółko się zamyka.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2011, 10:50
Post: #4
RE: Lasonogi
ja też kupuje solowce w Skalarze Tongue jakoś dobre sklepy maja solowca Biggrin , ty się chyba Adam w marketach zaopatrujesz na dziale rybnym , że nic dostać nie możesz

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2011, 23:24
Post: #5
RE: Lasonogi
Tak czy siak lasonogów żywych ,ani mrożonych nie widziałem nigdzie.

Ostatnio kupiłem żywego widłonoga na wierzbięcicach -nie polecam chyba,że ktoś mam bardzo malutkie rybki ,moje praktycznie go nie zauważały taki mały był i cena heh 2,50 za woreczek Wow

L-206 ,Stiphodon atropurpureus
,Aphyosemion australe, Aphyosemion bitaeniatum , Corydoras panda
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2011, 00:08
Post: #6
RE: Lasonogi
Lasonogi mrożone kupisz chociażby w Skalarze.

Apistogramma norberti; Taeniacara candidi; Apistogramma sp.Nanay/Melgar; Apistogramma gibbiceps; Lamontichthys llanero; Nannostomus mortenthaleri; Nannostomus trifasciatus; Axelrodia riesei; Loricaria simillima; Nannoptopoma sp. Peru; Hypoptoma gulare; Rivulus rectocaudatus; Betta brownorum; Otocinclus affinis; Colisa fasciata; Rasbora hengeli; Carinotetraodon travancoricus; Neolebias unifasciatus; Danio tinwini; Poecilocharax weitzmani; Hyphessobrycon scholzei; Hemigrammus erythrozonus;
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2011, 11:15
Post: #7
RE: Lasonogi
Spory wybór mrożonek mają również w Lupusie, ale czy mają Lasonogi przyznam szczerze nie wiem.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2011, 15:19
Post: #8
RE: Lasonogi
Posty nie na temat zostały przeniesione do kosza.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości