Odpowiedz 
WIEM JAK STWORZYĆ COŚ PIĘKNEGO wyjątkowy konkurs AQUAEL
10-10-2011, 15:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2011 20:51 przez rafal.)
Post: #1
WIEM JAK STWORZYĆ COŚ PIĘKNEGO wyjątkowy konkurs AQUAEL
Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich posiadaczy akwariów i nie tylko! AQUAEL organizuje wyjątkowy konkurs! Wystarczy sfotografować akwarium i dodać jedno, wybrane zdjęcie w zakładce konkursowej na profilu AQUAEL na Facebooku. Konkurs trwa do 30 listopada br. Na jego zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody: IPad2 16GB, zestaw do akwarystyki morskiej AQUAEL REEFMAX oraz filtr kanistrowy UNIMAX 700 Professional. Co więcej, nawet jeśli ktoś nie posiada akwarium, może wygrać nagrodę w konkursie AQUAEL. Wystarczy napisać celny komentarz do wybranej pracy konkursowej. Autor najlepszego tekstu zostanie wyróżniony zestawem nabiurkowym AQUAME. Galerię prac zgłoszonych na konkurs można śledzić na bieżąco na facebookowym profilu AQUAEL. O ich kolejności decydują uczestnicy portalu, którzy już dziś mogą oddawać na nie swoje głosy. Dwadzieścia najwyżej ocenionych prac zostanie przekazanych komisji konkursowej, która wyłoni zwycięzców. Więcej szczegółów znaleźć można w regulaminie konkursu na stronie (http://www.facebook.com/AQUAEL.AQUARISTIC ).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2011, 18:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2011 21:47 przez czarex.)
Post: #2
RE: WIEM JAK STWORZYĆ COŚ PIĘKNEGO wyjątkowy konkurs AQUAEL
link niestety nie działa....

już ogarnąłem Wink dzięki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2011, 19:18
Post: #3
RE: WIEM JAK STWORZYĆ COŚ PIĘKNEGO wyjątkowy konkurs AQUAEL
dziala tylko zmaż na koncu nawias i kropke Smile

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak stworzyć akwarium w stylu naturalnym? Blizniak2 0 4,108 25-03-2013 21:51
Ostatni post: Blizniak2



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości