Odpowiedz 
Szafka pod akwarium
07-09-2011, 00:16
Post: #1
Szafka pod akwarium
Zamieszczam ciekawą propozycję budowy szafki:

http://www.akwarium.net.pl/forum/zrob-to...0-za-33zl/

toxic69
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2011, 08:59
Post: #2
RE: Szafka pod akwarium
fajne fajne, tylko trzeba mieć jeszcze umiejętności do tego Biggrin

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2011, 10:24
Post: #3
RE: Szafka pod akwarium
Jakie?? Do wiercenia dziur na kołki ?? Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2011, 10:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2011 10:47 przez Svenja.)
Post: #4
RE: Szafka pod akwarium
a myślisz ze kobiety to potrafią ? Biggrin możne niektóre kobiety tak, ja nie Tongue

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2011, 11:51
Post: #5
RE: Szafka pod akwarium
Kurde nie zauważyłem, w takim razie, ja Ci przyjdę zmontować Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2011, 21:50
Post: #6
RE: Szafka pod akwarium
Toxic69 świetna ta relacja, niesamowite jak przy odrobinie umiejętności i wyobraźni można coś takiego zbudować, a jaka oszczędność. Smile

Tai a będzie fotorelacja?

[Obrazek: FMn7BkQ.jpg][Obrazek: FMn7p2.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2011, 22:58
Post: #7
RE: Szafka pod akwarium
Ja miałem dylemat na czym postawić małe 43 litry, wczoraj w nocy znalazłem ten "projekt", dziś rano zajechałem do łOBIj - zamówiłem dechy i ło Boże okazało się że jeszcze oklejają boki, zapłaciłem 45 zł, pojechałem do domu, skręciłem i jest. Wprawdzie z nędznego laminatu jak pisze Tai, ale pasuje mi prawie idealnie pod kolor mebli.

toxic69
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2011, 07:50
Post: #8
RE: Szafka pod akwarium
Na ul. Grobla w Poznaniu jest zakład stolarski Zrób To Sam mają tam płyty docinają i oklejają krawędzie, po za tym za 30 zł dla tych leniwych bądź jak ja nie mających czasu skręcają takie szafeczki ostatnio zrobiłem tam pod moje krewetkarium nową szafeczkę za 100zł całą zamkniętą z zawiasami meblowymi itd i złożeniem w całość w zasadzie w trzy dni, ale to zależy od tego ile pracy mają. Pozdro

"I w akwarium małej rybie
Świat nie kończy się na szybie."

Roman Gorzelski

Aktualne:
43l - Nature - http://wtma.pl/showthread.php?tid=8335
43l - Nature 2 - http://wtma.pl/showthread.php?tid=8865
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2011, 10:52
Post: #9
RE: Szafka pod akwarium
Maszyny maja podobne . Różnica polega na tym kto ją obsługuje (pomijam Zrób to Sam ) . I to Już niestety jak się trafi . Jak im kiedyś przyniosłem rysunki to w Casto gość stwierdził że nic z nich nie rozumie ( on tylko umie ciąć formatki ) a w Brico zawołali jednego gościa "specjalistę" od maszyny i było OK . Ponieważ Casto nie tną elementów mniejszych niż 10 cm to musiałem rozrysować płytę z cięciami tak żeby dla mnie było dobre to co zostanie bo nie umieli ustawić maszyny tak żeby odpad miał wymiar . Potrafią to w Brico . w Leroy tną trochę drożej i nie mogę gościa kontrolować bo składa się zamówienie i odbiera w innym miejscu . Skończyło się to tym ze otrzymałem formatki źle pocięte i musiałem się wrócić do poprawki niestety kosztem paliwa i czasu .
Ostatnio zrezygnowałem z marketów ( chyba że potrzebuję coś natychmiast i to w niedzielę ) i korzystam ze stolarni np. przy Voxie koło wiaduktu górczyńskiego . I okleinuja (porządną okleiną a nie taka na żelazko ) i przycinają każdy wymiar i dokładnie i wiedzą że ważny wymiar np. półek trzeba ciąć z jednego ustawienia maszyny Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2011, 16:13
Post: #10
RE: Szafka pod akwarium
hyhy a ja ostatnio drewno ciąłem wyrzynarką na działce ;] sztafety na cały płot musiałem pociąć Biggrin

http://www.flickr.com/photos/48151985@N03/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości