Odpowiedz 
Aquael 1100 czy można zrobić z tego kubeł?
01-09-2011, 19:04
Post: #1
Aquael 1100 czy można zrobić z tego kubeł?
Witam, rzucam luźny temat, bo posiadam cyrkulator aquaela 1100l/h i zastanawiam się czy nie szło by zrobić, z tego kubełka?

Mile widziane, wszelkie pomysły Wink

Akwarystyka to głębia wiedzy..Clap

i choroba...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2011, 20:35
Post: #2
RE: Aquael 1100 czy można zrobić z tego kubeł?
Pomysł wart zastanowienia i co najmniej podjęcia próby realizacji Thumbsup Niestety bladego pojęcia nie mam co posiadasz fizycznie więc prosiłbym o jakieś foty a potem pomyślimy... Mam dostęp do wielu adekwatnych w tym wypadku części i może latać toto nie będzie ale sądzę , że wystarczy jak zadziała Lol
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2011, 21:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2011 19:41 przez pits1988.)
Post: #3
RE: Aquael 1100 czy można zrobić z tego kubeł?
Witaj, pomysł i może nie głupi, przede wszystkim nie chodzi mi o to żeby to latało, ponieważ mam filtrację jbl e 700 ale i mam też cyrkulator aquaela ten największy 1100l/h i całe z nim osprzętowanie Wink

Posiadam tylko pompę cyrkulacyjną i teraz tak:

Z boku mojej 112l mam małe akwarium 8l służy jako wylęgarnia Red Cherry, myślałem żeby jakoś z tym akwarium połączyć, ale znowu myślę sobie, że ma to być wylęgarnia do Red Cherry. I doszedłem do wniosku że lepiej zrobić to będzie w pojemniku maksymalnie 5l, z tym że nie mam pomysłu jak to zrobić.


Musiałbym kupić kupić dwa węże, o średnicy 1,8cm bo taką mają średnice otwory wlotu i wylotu.

Sylikon akwarystyczny mam... ale nie wiem za bardzo jak co z czym połączyć, oglądałem już na youtube jak to można przerobić, ale tam już jest na gotowca.... nie ma krok po kroku jak to koleś robił....
Nikt, nie jest w stanie mi podpowiedzieć od czego zacząć?
[Obrazek: projektfiltrakubeka.jpg]

Niewiem czy dobrze przemyślałem, proszę o jakieś porady.
Ups, troche nie widać, ale możecie użyć lupy Wink

Akwarystyka to głębia wiedzy..Clap

i choroba...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kubeł DIY yarecki_61 10 18,271 16-11-2010 01:07
Ostatni post: Siwy1973



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości