Odpowiedz 
"Zoo Centrum" centrum handlowe M1
21-10-2010, 20:32
Post: #1
"Zoo Centrum" centrum handlowe M1
Umiarkowany wybór, warunki w akwariach słabe, ceny wysokie jak na batorym czyli standardowo jak to w marketach. Wiedza akwarystyczna sprzedawców bardzo niska, przy czym spotkałem sie z mocnym ściemnianiem klientów a przy obsłudze wykazują sporą ignorancje. Sklep wybitnie nastawiony na rodziny z dziećmi i "niedzielnych akwarystów".
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2010, 16:05
Post: #2
 
Ten sklep nie należy do moich ulubionych. Ceny strasznie wysokie. Obsłudze trzeba pokazywać palcem co chce się kupić, bo najprostszych nazw nie ogarniają. W akwariach często panuje kwarantanna.

Pozdrawiam
Michał . Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2010, 21:21
Post: #3
 
Jordan68 napisał(a):W akwariach często panuje kwarantanna.
to akurat na plus , chociaż nie wciskają ryb chorych bez kwarantanny , co do reszty wypowiedzi to się zgadzam
pozdrowił Smile

SZKŁO POD WPŁYWEM WODY "KURCZY" SIĘ
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2010, 21:28
Post: #4
 
Od tej strony patrząc to plus. No ale nie wiem jakoś jak jeszcze nie interesowałem się akwarystyką i widziałem na kilku szybach KWARANTANNA to jakiś uraz do dzisiaj pozostał. Tongue

Pozdrawiam
Michał . Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2010, 22:04
Post: #5
 
Przedwczoraj chciałam kupić u nich ślimaka Helenkę. Sprzedawca popatrzył na mnie jak na kosmitkę,musiałam sobie sama poszukać w akwariach :/ Z M1 nigdy nie byłam zadowolona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2010, 22:39
Post: #6
 
Dopiero na mnie patrzyli jak chciałem Małego Heńka (a mieli i to tanio)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2010, 22:53
Post: #7
 
Generalnie obsługa większości zoologów to eksperci od takich spojrzeń ;]

http://www.flickr.com/photos/48151985@N03/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2011, 23:43
Post: #8
 
I tu się coś zmieniło bo mają na etacie doktoranta z ichtiologii i całkiem fajnego sprzedawcę z Zoolandu na Dąbrowskiego (kiedyś)Kubę który dysponuje dość ciekawą wiedzą na temat akwarystykiSmile

Malawi 600l 200x50x60
Metriaclima sp. 'zebra chilumba' (Maison Reef)
Pseudotropheus acei
Pseudotropheus saulosi
Labidochromis sp. Hongi Red Top-Kimpuma
Pseudotropheus sp. "Wiliamsi North" Makonde
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2011, 00:11
Post: #9
 
No proszę jak świat akwarystyczny zaczyna się zmieniać . Kubę znam kiedyś brał udział razem z Wojtkiem z Zoolanda (później Balistara ) w naszych spotkaniach może do nas powróci widzę że muszę się tam wybrać dzięki z info Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2011, 01:51
Post: #10
 
Oooo, Kuby to już dawno nie widziałem, muszę się tam przejść dzięki za informacje!

Pozdrawiam
Franky
-----------------------
http://www.swiatkrewetki.pl
-----------------------
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2011, 14:08
Post: #11
 
Z Kubą można pogadać o biotopie czarnych wód. Jakiś czas temu pasjonował się tym tematem. Teraz Kuba pracuje w zoologu w galerii Malta. Ma również sporą wiedzę na inne tematy, szczególnie malawi. Mam z nim regularny kontakt, więc jakby ktoś był zainteresowany, to chętnie skomunikuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2011, 14:19
Post: #12
 
No tak...
Wczoraj byłem pierwszy raz i mam nadzieję bywać w miarę regularnie. Nie zawsze praca pozwoli, ale fajne towarzystwo pozytywnie zakręconych ludzi przychodzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2011, 00:30
Post: #13
RE: "Zoo Centrum" centrum handlowe M1
tak, odwiedziłam M1 niedawno i rzeczywiście kuba tam pracuje, także akwarystyka w mocniejszym składzieTongue
wszyscy krytycy wpadajcie po helenke i henia, - na pewno będzie wiedział co wam sprzedać a i jak będzie potrzeba to spojrzeniem też przeszyje..Biggrin
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2011, 22:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2011 22:48 przez dibi.)
Post: #14
RE: "Zoo Centrum" centrum handlowe M1
witam!!!
Chciałbym prosić o bojkot sieci zoo centrum. Ponieważ ryby tam są chore i w bardzo złym stanie, nie wspominając o cenie. Zwolniono akwarystów ponieważ nie sprzedawali chorych ryb.
http://blip.tv/szumtv/pikiety-pod-pozna%...um-5410031
Warto zobaczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2011, 23:36
Post: #15
RE: "Zoo Centrum" centrum handlowe M1
Witam!

Również nie polecam tego sklepu, i bojkotuję tę firmę. Są strasznie drodzy(mieczyk za 15,90) do tego pełno chorych ryb..

Nikt się tam nie liczy ze zdaniem pracowników, nadgodziny trzeba brać, w przeciwnym razie wypowiedzenie. Słyszałem że w sklepie są chore także inne zwierzęta w dodatku bez opieki weterynaryjnej. To skandal.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości